5f7ef9b97bbf3obrazek.png
S příchodem podzimních plískanic je důležitější než kdy jindy posilovat svou imunitu. Jedním ze základních způsobů, jak toho docílit, je pravidelné cvičení, kvalitní spánek a vyvarování se stresu. To se snadno řekne, ale jak na to? Nové fitness hodinky HONOR Watch ES vám pomohou s pravidelným pohybem, zefektivněním spánku a s vyvarováním se stresových situací, čímž posílíte imunitu a udržíte si tak zdravý organismus.

Cvičte bezpečně doma nebo venku
5f7ef9cce70b8obrazek.png

Venkovní a domácí cvičení je nyní prakticky jediným způsobem, jak se v dnešní době udržet ve formě. Ať už rády jezdíte na kole nebo jste nadšené běžkyně, s hodinkami HONOR Watch ES budete mít na výběr z databáze více než 95 různých režimů cvičení včetně venkovního běhání, cyklistiky nebo jógy.

Vyhovuje vám spíše cvičit z doma? Hodinky s funkcí osobního virtuálního trenéra vám poskytnou 12 animovaných tréninkových kurzů se 44 cviky ideálních pro cvičení v domácích podmínkách. Pokud se cvičením teprve začínáte, nemusíte mít strach. Virtuální trenér vám názorně ukáže, co cvičit a jak jednotlivé cviky dělat správně. Na základě údajů o srdeční frekvenci a spálených kaloriích navíc poskytne doporučení speciálně na míru pro zefektivnění vašeho tréninku, tak abyste dosáhly těch nejlepších výsledků.

Kvalitní spánek a vyvarování se stresu: základní pilíře pro posílení imunity
5f7ef9dcf3513obrazek.png

Společnost HONOR si uvědomuje, že klíčem k posílení imunity proti koronaviru je kvalitní spánek a vyvarování se stresu. S hodinkami HONOR Watch ES proto můžete sledovat dobu a kvalitu vašeho spánku. Technologie TruSleep™ 2.0 posléze vyhodnotí kvalitu spánku, a případně vám doporučí změny k jeho zlepšení. S technologií TruRelax™ se zase budete moci lépe vyvarovat stresovým situacím, které negativně ovlivňují vaše zdraví a odolnost proti nemocem.

Hodinky HONOR Watch ES mají vše, co potřebujete pro udržení zdravého organismu. Kromě 24hodinového sledování srdečního tepu a spalování kalorií můžete na 1,64'’ dotykovém AMOLED displeji sledovat i hladinu kyslíku v krvi. V neposlední řadě stojí za zmínku funkce monitorování menstruačního cyklu. S hodinkami budete mít možnost jednoduše sledovat jednotlivé periody, plodné období a naplánovat další cykly.

HONOR Watch ES: elegantní, lehké, spolehlivé
5f7ef9eeb50bdobrazek.png

Elegantní, lehké a spolehlivé. Tak by se daly definovat nové fitness hodinky HONOR Watch ES. Hodinky budou dostupné ve třech různých barvách (Meteorite Black, Coral Pink a Icelandic White), takže si je můžete plně přizpůsobit vaší náladě a sladit je se svým oblíbeným outfitem. Na výběr budete mít také z celé řady řemínků, ať už hledáte něco více ležérního, nebo řemínky vytvořené speciálně na sport. Díky své lehkosti vám perfektně padnou na ruku a nebudou vás omezovat v žádné aktivitě. Hodinky HONOR Watch ES se mohou chlubit kapacitou baterie, která vydrží až 10 dní na jedno nabití, přičemž k plnému nabití vám bude stačit pouhých 100 minut. K dispozici je také možnost rychlého nabíjení. Na 70 % hodinky nabijete za 30 minut. Seženete je za příjemných 2 499 Kč do 18. října navíc v akci s fitness náramkem HONOR Band 5. Věnujte náramek kamarádce a porovnejte si pak své výkony.

Více na HIHONOR.CZ
5f7efa3e3e5acobrazek.png

Reklama