628cdccbd5c38obrazek.png

Díky výzvě Run for the Oceans neskončilo v oceánech více než 2 810 tun plastů, které od roku 2017 nasbíralo celosvětově více než 8,2 milionu běžců a které značka adidas používá k výrobě svých produktů. Letos se můžete zapojit nejen během, ale jakoukoli další aktivitou a udělat dobrou věc pro naší planetu. Za každých deset minut pohybu v období od 23. května do 8. června adidas spolu s organizací Parley odstraní z pláží, pobřeží a vzdálených ostrovů odpad o hmotnosti jedné plastové lahve, a to až do celkového objemu 250 000 kg.

Jak se do běhu zapojit?

Stačí si nainstalovat bezplatnou aplikaci adidas Running a připojit se k výzvě Run for the Oceans a spolu s dalšími statisíci lidmi po celém světě zaznamenávat všechny vaše pohybové aktivity. Připojte se i vy a nezapomeňte, každá minuta se počítá. Výzvu najdete i v aplikacích Strava a Joyrun.

ru.jpg

Navíc komunita adidas Runners Prague připravila mnoho plogging výběhů a zajímavých eventů, ke kterým se můžete přihlásit v aplikaci adidas Running. A nesmíte minout speciální instalaci v ulici Na Příkopech u adidas Store Prague Černá Růže.
Sledujte komunikaci @adidasrunning na Instagramu, Facebooku a Twitteru – #RunForTheOceans, #adidasParley a #ImpossibleIsNothing.

Více informací najdete na https://www.adidas.cz/runfortheoceans.
628cdcbcd2a81obrazek.png

Reklama