Jsou jedinci, kterým záleží na tom, jak při sportování vypadají a jsou ti, kteří upřednostňují pohodlí, a  o módu neřeší. Někomu může hezké oblečení ulehčit start třeba ve „fitku“, nebo v posilovně

Sportujete

Abych neukazovala na nikoho ve svém okolí, sáhnu si na vlastní nos. Dobře vypadat je pro mě důležité, ale zase ne natolik, abych trpěla, že nemám všechno sladěné, že nemám značkové oblečení, nebo poslední novinky. Pokud je řeč o zimních sportech, provozuji rekreačně, nijak bravurně, zato ráda: jízdu na sjezdovkách, běžkách, a bruslích.

U všech disciplín, je pro mě nejdůležitější  výzbroj.  Jediná, u které řeším i výstroj, jsou sjezdovky. Ale   vzhledem k tomu, že už jsem na ně čtyři roky nevyrazila, a pokrok jde stále dopředu, nevím vlastně, co je in. A je mi to docela jedno.

Přišla jsem na chuť druhým dvěma, (nově objeveným), sportům, při kterých opravdu stylově nevypadám. V případě běžek jsem „podědila boty i „prkénka“ a jde nám spíš o procházky do přírody, než o sportovní výkony s „trháním“ kilometrů. Kdybych se takhle ocitla mezi běžkařskými fandy v nějakém horském středisku, asi by mě měli za exota. Ale při našich výpravách většinou nepotkáme živáčka, jde mi spíš o to, aby mě nedřely boty a bylo mi teplo.

Úplně stejně se oblékám na brusle, což je další zimní sport, kterému rádi holdujeme. Ať už se jdeme honit za pukem na rybník, nebo se nám poštěstí vypravit na Lipno, obleču se celá do černého. Lehké kalhoty s bavlněnou podšívkou, bundu s kapucí, čepici a dobré rukavice.

Dalším sportem, který provozuji celoročně, tedy i v zimě, je jízda na koni. V zimě jsou nejdůležitější teplé boty a teplé (prstové) rukavice. Ač se to nezdá, při dlouhém (i několikakilometrovém) klusu se zahřejete, ale prstíky občas zebou, takže na ty je třeba myslet především. Koupila jsem si speciální zimní jezdecké boty, ale nakonec se mi víc osvědčily obyčejné kožené, v nichž mi (na rozdíl od jezdeckých) nohy nezebou. Takže opět šla frajeřina stranou a zvítězila praktičnost.

A co vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi také o své zkušenosti s oblékáním při sportu?

Věnujete se zimním sportům? Jakým? Dbáte na to, abyste byla IN? Jak vypadá vaše výbava? Jak často ji obměňujete? Musíte mít všechno barevně sladěné?

Jak moc důležité je pro vás sportovní oblečení?

A co sporty „sálové?“ Chodíte do posilovny, na jógu, aerobik, nebo se věnujete jiné pohybové aktivitě? Jaké oblečení ke svému sportu potřebujete? Je pro vás důležité, jak při sportování vypadáte? Dává vám oblečení pocit sebejistoty? Už jste si kvůli sportu koupila něco hodně drahého na sebe? Pomáhá vám oblečení zvednout sebevědomí? Pomáhá vám k lepším výkonům?

Budu se těšit na vaše příspěvky a třeba i na fotky vašeho sportovního vybavení na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za svůj příspěvek?

Balíček revitalizační kosmetiky Planet Spa od Avon, který obsahuje, čistící krém, pleťovou masku a ampule pro regenaraci vaší pleti

dárek

Reklama