Zní to sice nelogicky, ale až se podíváte na obrázky, dáte mi jistě za pravdu. Sportovní oblečení se stalo pouhou inspirací k dalšímu jarnímu trendu.

Čím se vyznačuje?
Netradičními kombinacemi, kdy se mezi sebou prolínají prvky ryze sportovní s elegantními. Typická je výrazná grafičnost, které je docíleno kontrastními lemy, zvýrazněným členěním a švy.
Tato móda je velice mladistvá, hravá a dá se snadno vytvářet. Skládá se z vrstev se sebou zdánlivě nesouvisejících, což vzbuzuje napětí, které dráždí a provokuje.

Jaké jsou základní prvky?
Vrchní díly – trička, topy, bundičky a mikiny se šijí z lesklých materiálů, často jemně řasených.
Spodní díly – legíny, bermudy a superkrátké šortky.
Legíny už nejsou hladké, ale sešívané z více materiálů, takže připomínají spíše přiléhavé rajtky nebo neoprenové obleky. 
A jaké boty? Svádělo by to k teniskám... ale chyba!
Rozhodně vysoké podpatky! Musíte se vznášet, být nad věcí. Zásadně nesmíte vypadat, jako že jdete sportovat! 
 


Jak si takový model sestavit i v našich podmínkách?
Zajděte do jezdeckých potřeb a kupte si rajtky. Prodávají se v nepřeberných barevných kombinacích, jsou pružné, zároveň pevné, pohodlné a úžasně sexy.
K nim si oblečete saténovou romantickou halenku, obujte si páskové střevíčky na podpatku a supermódní model je na světě.
 


Postavené na hlavu? Možná, ale předpokládejme, že tento trend se musí brát s lehkostí. Budou ho vyhledávat spíš mladé ženy a dívky, které si umí s módou hrát a na mínění druhých jim zas tak moc nesejde. 
 


Patříte mezi takové? Vyšla byste v nějakém z těchto modelů mezi lidi?