Ani před blížícími se chladnými měsíci nezapomíná legenda sportovní módy značka adidas na své příznivce. Tak jako vždy se věnuje jak profesionálním sportovcům, tak těm rekreačním, kterým špičkové vybavení pomůže se odrazit ještě k lepším výkonům. Značka adidas přichází s novými kolekcemi pro podzim a zimu 2016, kdy inovuje a využívá ty nejlepší materiály a zároveň udává sportovní trendy.

Trénink a fitness

Univerzální sportovní kolekci lze využít při osobních trénincích, na józe, na aerobic – fantazii použití se meze nekladou. Ta pro zimní měsíce se nese v příjemných odstínech fialové a pastelově zelené a dále jak ve světlých, tak tmavých barvách. V nabídce je i množství střihů oblečení a široká škála podprsenek, ze kterých si vybere každá dáma – od těch bezešvých, po ty s třístupňovou podporou. I fitness boty se pyšní pastelovými barvami a budou oporou v indoor aktivitách.

adidas

Běh

Pro běžecké nadšence se přichystala nová kolekce také v klíčové fialové barvě, která se objevuje napříč celou nabídkou – od obuvi, po trička, šortky či tílka. Spolehnout se budou moci na funkční materiály, které dokonale ochrání tělo před chladným počasím a pohodlí, které jim přinesou špičkové adidas běžecké boty. Například na nové modely Ultra Boost, které využívají unikátní odpružení BoostTM, jež s každým krokem šetří běžci energii.

StellaSport

Kolekce adidas StellaSport se za dva roky existence stala oblíbenou součástí nabídky adidas. Barevná kolekce je určená pro mladé, sportovní a akční dívky, které se nebojí vyčnívat. Letošní zimní kolekce z pera světoznámé návrhářky Stelly McCartney si hraje s motivem hvězdy, pruhy a velkými písmeny. Barevná kombinace sází na oranžovou, modrou, zelenou, růžovou a červenou a celkový dojem vytváří energeticky nabitý celek.

www.adidas.cz

Reklama