NikeLab představuje další kolekci oslavující nadcházející evropské sportovní léto. Francouzský fashion designér Olivier Rousteing se inspiroval svojí celoživotní láskou k fotbalu a vytvořil kolekci, která spojuje dva na první pohled rozdílné světy módy a vrcholového sportu. Celá řada NikeLab × Olivier Rousteing: Football Nouveau je laděná do luxusní černé a zlaté barvy, ale nezapře fotbalové prvky.

„V módě je to většinou o přehlídkových molech a glamouru, ale s Nike hrál hlavní roli výkon a atleti,“ vysvětluje Rousteing. „Líbí se mi, jak v téhle kolekci kombinujeme ikonické fotbalové kousky a sportovní styl.“ Sport a orientace na pohodlí a výkon se promítají do pečlivého výběru materiálů a co nejpohodlnějšího střihu. Zlaté detaily, které se objevují v celé kolekci, symbolicky odkazují k barvě sportovního vítězství a zároveň dodávají kolekci chic vzhled. „U každého modelu se Rousteing sám sebe ptal: ‚Opravdu by tohle fotbalista nosil?‘ Díky tomu se mu podařilo udržet kolekci sportovní,“ potvrzuje Jarrett Reynolds, NikeLab senior apparel design director.

Nike

NikeBunda NikeLab N98 Jacket X OR vychází z klasické N98 Jacket, ale je doplněná zlatým lemováním a znakem na prsou, typickým pro fotbalové dresy. Ženská verze je prodloužená a může sloužit jako bunda nebo šaty.

Triko NikeLab Top x OR se inspiruje u fotbalových dresů, včetně zlatého loga na prsou. Upnutější rukávy a materiál ze síťoviny a pohodlného úpletu zaručují komfort.

Nike

Perfekcionismus a orientace na detail se promítají i do kolekce obuvi, která zahrnuje Nike ikonické modely Mercurial, Magista, Hypervenom a Tiempo. „U Magisty a Mercurialu jsme poprvé přidali na Flyknit vyšívání, vytváří to úplně nové možnosti a vzhled,“ říká Nate Jobe, NikeLab senior footwear innovation design director.

Nike

Bota NikeLab Footscape Magista x OR je navržená podle původního modelu a díky technologii Air Footscape Freemotion je vhodná pro každodenní nošení. Vršek z Flyknitu je doplněný zlatým vyšíváním a zipem na patě ve stejné barvě.

NikeNikeLab Free Mercurial Flyknit x OR mají také vyšívaný vršek z Flyknitu. Podešev s technologií Nike Free a maximální flexibilita úpletu podobného ponožce zaručují pohodlí. Zlatá barva se kromě vyšívání objevuje i na zlatém zipu na zadní straně boty.

NikeNikeLab Roshe Tiempo VI x OR kombinuje vršek klasické kopačky s lehkou a pohodlnou podešví Nike Roshe. Metalické detaily na podrážce a patě boty odkazují k lifestylové části kolekce.

NikeNikeLab Free Hypervenom 2 x OR je bota vyvinutá pro hbitost ve sportu a upravená do streetového stylu. Luxusní vzhled dodává lesklý film, kterým je potažený vršek. Podešev Nike Free přináší modelu pohodlí a přirozený pohyb nohy.

 

Kolekce NikeLab x Olivier Rousteing: Football Nouveau je od 2. června dostupná na www.nike.com/nikelab a ve vybraných obchodech.

Reklama