Podpořte své děti v radosti z pohybu. Lezou na strom? Paráda… Sjíždí s vámi vodu? Krása… Naučte je nebát se sportu a přírody, ať nejsou jako skleníkové panenky. A když se něco nedaří? Upadnou, bouchnou se, špatně došlápnou, svaly se unaví a dostaví se slzičky?

Nezbytné pofoukání jako první pomoc. A jako druhá pomoc?

Šetrná a přírodní? Vhodná pro vaše děti?

Zkuste do příručního batohu přibalit 12 bylinek, které se tradičně používají pro zmírnění bolestí a rychlejší regeneraci mírných a středně závažných poranění pohybového aparátu.

Všech dvanáct, mezi nimi například prha arnika, heřmánek lékařský, sedmikráska chudobka, kostival lékařský či měsíček lékařský, najdete v masti Traumeel, které je vhodná i pro ošetření dětí.

Mizík na modřiny

Kluci lecjaké „šrámy z boje“ nesou statečně, ale malé i velké slečny se rády rychle zbaví třeba nepěkné modřiny na tváři. Síla oněch 12 bylinek mimo jiné působí na snadnější vstřebání a zkrocení právě takové modřinové plošky. Nemusíte čekat, než se vdáte…, jak s úsměvem říkávaly naše babičky. A pak zas hurááá do hry na Indiány, házené nebo dovádění na trampolíně naplno.

Není potřeba se vzdávat. Ať děti i my dospělí protneme cílovou pásku, dohrajeme turnaj, radujeme se z výhry, ale koneckonců i toho, že jsme nevyhráli. Hra a sport jdou snadněji, když víme, jak tělu případně pomoci…

Bylinnou kombinaci můžeme využít i při rehabilitaci či rekonvalescenci po sportovním úraze či po operaci, kdy se mohou tvořit nepříjemné malé či větší podlitiny a trápí nás bolest.

Kdy navštívit lékaře?

Pokud máte výrazné bolesti, vznikne-li silný otok v místě poranění či zhmoždění, objeví se horečka či nedojde-li ke zlepšení do několika dnů. U těhotných se o vhodnosti užívání poraďte se svým lékařem. Přípravek obsahuje třezalku tečkovanou, po dobu léčby dané místo nevystavujte přímým slunečním paprskům.

Traumeel mast: je volně prodejný lék určený pro vnější použití, tradičně užívaný ke zmírnění bolesti při lehkých nebo středně závažných poraněních pohybového aparátu. Účinek masti můžete podpořit Traumeel homeopatickými tabletkami pro vnitřní použití. Pečlivě si přečtěte příbalový leták. Žádejte ve své lékárně.  

Reklama