Vodfon se nám svěřila, jak vypadá její domácnost, když manžel fandí. Myslím, že se v tom krátkém vyprávění pozná daleko více domácností.


Krásný sportovní den.
Sport v televizi je pro chod naší domácnásti totální pohroma. Bytem se nesou nesouvislé výkřiky a nadávky:“ To je blbec, on to nedal!“ nebo „ To byl jasnej faul, kam ten rozhodčí čumí?“ Intenzita křiku se řídí podle toho, zda se oblíbenému týmu daří, či ne.

V případě neúspěchů jeho miláčků se nespokojenost živitele rodiny řídí nebezpečně do okolí. Zuří a chová se moc nebezpečně. „Mámo přines mi prosím tě dalšího lahváče!!!“Na takové minimum se obvykle zužuje komunikace z  mužské strany a zástup láhví na stole v obýváku utěšeně roste.

Zvykla jsm si, mohlo to být horší. I muži mají své dny. Zvuk píšťalky sudího a atmosféra sportovního utkání je přenese do jiného světa.
Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


plavkyDěkuji Vodfon za váš příspěvek k dnešnímu tématu. I vy máte naději na to získat plavky v barvách české trikolóry. A posuďte sama, jak by vám slušely.

Milé čtenářky, a jak to máte vy? Pamatujete, co jste dělaly, když se hrálo od pěti ráno naganské finále?

Že nevíte, o co jde? Ne, nejste díky tomu méněcenná, ale ten řev linoucí se po skončení 60. minuty českou kotlinou musel přece zaznamenat každý. Nebo ne?

Napište nám veselé i smutné historky spojené se sledováním zápasů, proměny vašich partnerů a jejich nálad po skončení důležitých zápasů.

Pobavte mne i vaše kamarádky:

redakce@zena-in.cz

Reklama