Nový parfém Lacoste s názvem „Touch of pink“ má svou přirozenou a jemnou vůní podtrhnout ženský elán a naturel.  Její aroma vypovídá o upřímnosti a otevřenosti ženy, kterou provází.

Esence vůní Touch of pink je doplněním přírodních vůní a podtrhuje přitažlivost ryzí vitality.

Chcete-li zapůsobit na své okolí dojmem svěžesti a doplnit tak veselé vyjádření života, je novinka značky Lacoste určena právě pro vás. 

 

Vůně nevědomé smyslnosti

 

TOUCH OF PINK je samou esencí svůdné a přece nevědomé smyslnosti, jako letmé pokrčení ramen plných jemných pih. Každý dotek přináší svěží, nespoutaný zážitek.  Není tu žádný rozpor ani tajemství, pouze jasná cesta od prvního vzrušujícího nádechu až po dokonalé okouzlení.

 

  • Vůně se otevírá letmým polibkem červeného pomeranče a stříbřitou svěžestí lístků koriandru podtrženou chladivým kardamomem. 

 

  • Srdce vůně tvoří jemné květinové spojení vyvolávající dojem něžné síly a přirozené ženskosti. Smyslnost jasmínu je doplněna svěží jednoduchostí lístků fialek a jedinečným živým nádechem, který vůně získává ze semínek karotky.

 

  • Základ vůně tvoří jemné suché tóny santalového dřeva a pižma postupně přecházející do překvapujícího finále, které obstarává bohatá vůně vanilky. 

 

Elegantní růžový flakon

 

Není to žádná náhoda, že flakon TOUCH OF PINK přitahuje oči se stejnou intenzitou ženské vitality jako jeho obsah. Jeho autorkou není nikdo jiný než  Sylvie de France, která od roku 1998 stojí v čele vlastní designerské společnosti.

V její práci se odráží duch hravosti a svůdné energie, který tak perfektně ladí s novou vůni Lacoste.

 

Krabička vychází z elegantního tvaru flakonu ve svěže růžovém a bílém odstínu, který upoutá zrak svým přirozeným šarmem. Uprostřed všeho zlata, stříbra a třpytivých barev v oddělení parfémů září TOUCH OF PINK jako výbuch čiré ženské spontánnosti.

  

 

Touch of pink – nejen parfém

 

Kromě vlastní vůně v podobě parfémové vody doplňují zážitek z TOUCH OF PINK také osvěžující sprchový gel a parfémované tělové mléko.

Jestliže chcete svěže a upřímně působit na své okolí, obstarejte si tyto lákavě růžové doplňky vaší elegance.

Značka Lacoste pro vás připravuje exluzivní řady oblečení a módních doplňků, ve kterých svým novým parfémem neboli nápadným „dotykem růžové“, pokračuje jen v definování a oslavě všech žen, které chtějí být „in“.

 

Tedy – zůstaňte s námi,

Váš magazín

 

Reklama