Čtenářka Tana M nám poslal příběh z dávnějších dob, kdy firmě vládl terorista, a donášela mu na všechny jedna její kolegyně zvaná podložka. Díky Tano M za Váš příspěvek.

Dobrý den milé ženy in.cz
v mém bývalém zaměstnání nás vytáčela jedna „spolupracovnice“. Od kolegů dostala přezdívku „podložka č. 9“. V práci se tvářila a chovala jako největší kámoška, vyzvídala... kde se co děje, a večer po pracovní době v krásné kanceláři s lůžkovou úpravou ... vše vyslepičila šéfovi.V podstatě šéfovi donášela veškeré informace od všech pracovníku.

Šéf , známy despota, a s odstupem času by jsem klidně napsala i terorista měl možnost, vozit se po lidech, nadávat jim, vyhrožovat jim a pod... Dnes jsou tyto výrazy přesně pojmenované. /stalking, lobbing..../

Jedna moje kolegyně po 5 letech situaci nevydržela, vzala telefon a zavolala manželce našeho šéfa, že :“manžel v práci udržuje pěkný vztah se svojí „spolupracovnicí“.

Ve večerních hodinách přilítla do práce manželka našeho šéfa. Našla svého muže v pracovním,přátelském ,mileneckém objetí s naší kolegyní.

Dnes by to už nebylo možné, protože všude na pracovištích jsou kamerové systémy, nevyskytují ani speciální „šmajchl kabinety „.....

... Následoval rozvod u šéfa , i u naší „rádoby spolupracovnice“ . Šéfa převelelo ředitelství podniků z Prahy do Brna a celé oddělení si oddechlo. „Podložka“ měla z ostudy kabát, odešla dobrovolně. Tyto typy žen, které se tváři jako kamarádky ,jsou největší zrádkyně.

Je to už dost dávno, ale dnes jsem si celý případ vybavila.

Tana M
Hezký den ale jen s kolegyní, nebo kolegou který je opravdový přítel.....
Text nebyl redakčně upraven


Dnes máme téma dne:

  • Kolega, kolegyně, která vás štve.
  • Napište mi, čím vás štve
  • Co vám provádí
  • Proč ji/ jeho nesnášíte

pište na e-mail:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes v 16 hodin odměním. Čím, to se rozhodnu až podle vašeho příspěvku, ale věřte, že nebudete litovat.


A máme tu devátou otázku dnešní soutěže.

Pravidla najdete v novince vyšlé dnes v 8.00

Odpověď na otázku v žádném případě nevkládejte pod tento článek. Přečtěte si pravidla.

7 5 Planeta naší sluneční soustavy, která je nejblíže slunci?

Reklama