Společnost Nike a japonská umělkyně Yuko Kanataniová společně přinášejí druhý model z limitované série legín.

Nike

Spolupráce společnosti Nike a japonské umělkyně Yuko Kanataniové pokračuje v únoru legínami Nike Tight of the Moment-Půlnoční umění. U tohoto designu se jeho tvůrkyně nechala inspirovat svým půlnočním světem. Tento svět odráží chvíle, kdy Yuko může být sama se svým uměním, kdy ji nic neruší a neodvádí její pozornost. 

Při vytváření vzoru pro novou kolekci si Yuko představovala ženy, jako je ona sama, které dlouho do noci pracují na svých výšivkách. 

Nike

Tato inspirace na legínách ožívá díky Yukiným vlastním dekorativním krajkám, jež tvořila tak, že na kousky látky přišívala korálky, flitry, obaly od bonbónů a stužky. Vzoru pro legíny pak Yuko Kanatani vdechla život tím, že zkombinovala fotografie výsledné výšivky s ručními malbami akrylovými barvami. 

Následně pak díky mapě těla, kterou jí poskytla laboratoř Nike Sport Research, umělkyně rozmístila svůj výtvor tak, aby jím lichotivým a krásným způsobem zdůraznila svalové partie. Technologie digitální sublimace k přenosu inkoustu z tištěného obrázku na kus látky využívá tepelný lis, a pomocí této technologie se dokončený design přenáší na látku legín.

Nike

Yukina dynamická estetika doplňuje funkční vlastnosti legin. Měkká tkanina Nike Dri-FIT odvádí pot od pokožky, a pomáhá tak atletům zůstat v suchu a pohodlí.

Design Půlnoční umění je dostupný ve dvou stylech Nike Pro: legíny Nike Pro Tight a sportovní podprsenka Nike Pro Sports Bra. Potisk se objeví také na dámské sportovní obuvi Nike Studio Wrap Pack a Nike Roshe Run. Všechny produkty budou dostupné u vybraných maloobchodních prodejců a na webu Nike.com od 28. února. Třetí a poslední design legín z této kolekce bude na trh uveden v březnu. 

Nike

Reklama