Akce pro  více  než  20 tisíc lidí  je již  tradičně momentem  naděje  a díky ní  se na prevenci a léčbu z  konta  Avon za zdravá  prsa předalo přes  125 milionů  korun. Přispět je možné  nákupem letošního Trička  za  zdravá prsa z  dílny  blogerek  A  cup  of  style,  které  je  zároveň vstupenkou na akci. Prodej triček začalo 19. 3. na internetových stránkách AVON. Odkaz naleznete zde.

Jako vrchol akce na podporu  pacientek  letos  organizátoři chystají společnou píseň, pod  kterou se autorsky podepsali  Voxel a Tokhi. Návštěvníci se  zapojí  nejen  zpěvem, ale i tleskáním, luskáním a hrou na speciální  trubky,  které budou  na startu prodávat  mladé pacientky.

Poprvé   zazněl  kompletní song  “ Ve  víru  víry”  při  natáčení  klipu.  Oba autoři se  sešli v  industriálních prostorech Pragovky, aby za  hlasité podpory  The  Groove Army  vdechli  život  růžovému  ženskému  tématu, které  se  mužů  týká  jen sporadicky.  Sedm  nadšených pacientek  z organizace  Bellis  Young & Cancer neboli  Bellisek s přáteli a týmem, kteří se podílejí na přípravě pochodu.  Při  natáčení  tak panovala  stejná  atmosféra  jako  na Avon Pochodu. Ačkoli se návštěvníci  často  vidí poprvé a  mají  každý  svůj příběh a motiv, oblékají  stejnou kolekci  triček  se stejnou myšlenkou. Boj za zdravá prsa.

5e74b8b322a64image.png

5e74b9be09e74image.png

Více informací naleznete zde. 

Reklama