Je to takový náš věčný ženský úděl. Kromě spousty jiných domácích prací na každou z nás dennodenně čeká větší či menší hromada špinavého nádobí. Ach jo. Mnoho z nás se s touto životní nepříjemností už vypořádalo a vybavilo svou domácnost myčkou na nádobí. A od chvíle, kdy ji vlastní, si tuto pomocnici nemohou vynachválit: „Už si ani nedovedu představit, že bych myčku neměla. Doba, kdy jsem večer co večer stála s rukama namočenýma ve dřezu, je dávno pryč. Teď mám nádobí dokonale umyté a bez práce. Dokonce jsem se přistihla, že už začínám být i pohodlná na to, abych ho uklidila do skříněk,“ říká pětatřicetiletá Markéta.

 

Pokud patříte mezi ty, které dosud myčku na nádobí nemají a o její koupi intenzivně uvažují, anebo mezi ty, které si chtějí pořídit novou, máme pro vás skvělý tip.

 

Nová myčka Indesit IDL 71 EU.2 je opravdovým zázrakem. Dokáže umýt vaše celodenní nádobí za pouhou jednu hodinu. A to velmi kvalitně! Výrazným pomocníkem při její práci jsou tablety 3v1, pro jejichž využití je tato myčka speciálně uzpůsobena.

 

„Nová myčka Indesit IDL 71 EU.2 dokáže maximálně využít všech výhod tablet 3v1. Tyto tablety mají většinou spodní část bílou, vrchní část barevnou, a ta má navíc uprostřed červeně zbarvenou kuličku,“ říká Lucie Vítová, marketingová manažerka Indesit Company pro mytí. „Každá vrstva pracuje postupně a při různých podmínkách. Červená kulička namočí všechny nečistoty a zbytky jídla. Bílá vrstva zcela vyčistí všechny stopy nečistot a barevná vrstva odstraní všechny zaschlé nečistoty,“ doplňuje Vítová.

Tato nová myčka Indesit zaručuje optimalizaci mytí a sušení při používání tablet 3v1. Hlavní mycí fáze je delší a dosahuje až 50 stupňů Celsia. Při mytí teplou vodou dochází ke zvýšení teploty o 2 stupně Celsia, což podporuje proces sušení a odstranění veškerých nečistot.

Každodenní program Time4You, kterým myčka také disponuje, umyje veškeré nádobí již během jedné hodiny a zaručuje výjimečnou kvalitu mytí. Myčka Indesit IDL 71 EU.2 se řadí do energetické třídy A, její třída mytí i sušení je také na úrovni A. U myčky jistě oceníte také její systém ochrany Aqua Stop, Časovač odloženého startu a sušicí systém Wind Drying System, který funguje na základě proudění teplého vzduchu, který je odváděn do kondenzátoru, kde se mění v odpadní vodu. Myčka Indesit IDL 71 EU.2 je k dostání v bílém provedení a její doporučená maloobchodní cena je 11 990 Kč.

Věřte, že pomocnici v podobě myčky na nádobí si zaslouží každá žena. Pokud vaši domácnost obohatí tato skvělá myčka Indesit, budete určitě velmi spokojené.

 

 

Reklama