V našem životě jsou chvíle, ve kterých je nutné mít pod kontrolou pocení více než kdy jindy. Ať už sportujeme, nebo máme třeba důležitou pracovní poradu, potřebujeme deodorant, který nás nezradí a dopřeje nám svěžest i v situacích, kdy zažíváme velký stres.

Nové deodoranty Fa Active Pearls

Řešení nabízí oblíbená značka Fa společnosti Henkel. Ta nyní představuje novou řadu vysoce účinných deodorantů a antiperspirantů Fa Active Pearls, které poskytují ženám spolehlivou 48hodinovou ochranu proti pocení v jakékoli situaci.

Nové mimořádně účinné složení výrobků Fa Active Pearls obsahuje teplem se aktivující deo aktivní perly, jež při stresu a zvýšené fyzické aktivitě uvolňují dodatečné množství aktivní látky. Výsledkem je celodenní svěžest a dlouhotrvající vůně, na kterou se mohou spolehnout i ty nejaktivnější ženy.

fa

Nová řada deodorantů a antiperspirantů Fa Active Pearls nabízí dvě nádherné osvěžující vůně - květinovou Rose Fresh a osvěžující Aqua Spirit. Výrobky Fa Active Pearls Rose Fresh nabízejí příjemnou vůni letní růžové zahrady a navíc vás spolehlivě ochrání před nepříjemným tělesným pachem a skvrnami v podpaží po celých 48 hodin. Výrobky řady Fa Active Pearls Aqua Spirit vám dopřejí pocit osvěžující sprchy a nabízejí spolehlivou ochranu proti nežádoucímu potu v podpaží.

fa

Novinky značky Fa proti pocení jsou v obchodech k dostání od ledna ve třech variantách - jako deosprej, roll-on nebo stick.

  • Fa Active Pearls Rose Fresh deosprej 150 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Fa Active Pearls Aqua Spirit deosprej 150 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Fa Active Pearls Rose Fresh stick 50 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Active Pearls Aqua Spirit stick 50 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Active Pearls Rose Fresh roll-on 50 ml - DMOC 69,90 Kč
  • Active Pearls Aqua Spirit roll-on 50 ml - DMOC 69,90 Kč

 

Reklama