Nevšední úspěch zaznamenal český výrobce bílého pórobetonu Ytong na předávání cen Czech Superbrands Award. Společnost Xella CZ získala prestižní ocenění v segmentu spotřebitelském (B2C) i obchodním (2B2), což je podle organizátorů opravdová rarita. Skvělý výsledek je o to pozoruhodnější, že Xella byla vyznamenána také na Slovensku.

Titul Superbrand je udělován nejlepším značkám celkem v osmaosmdesáti zemích světa. Mezi ně se řadí i Česká a Slovenská republika. A právě na českém a slovenském trhu dosáhla společnost Xella nevídaného „hattricku“. „Jsme opravdu hrdí, že Xella dostala v České republice hned dva tituly Superbrands. Byli jsme oceněni jak odbornou porotou v oblasti B2B, tak samotnými spotřebiteli v kategorii B2C. Od spotřebitelů se nám dostalo stejného ocenění i na Slovensku. Všechny tyto tituly jsou pro nás odměnou za práci a servis, který našim zákazníkům i partnerům na obou trzích odvádíme,“ pochvalovala si Eliška Klimešová, marketingový specialista společnosti Xella CZ.  

 „Opravdu nebývá běžné, aby byla značka současně oceněna a pozitivně přijímána jak na straně spotřebitelů tak i odborníků, jež hodnotili v rámci programu Superbrands také B2B segment podnikání v ČR. A když k tomu přičtu úspěch značky Ytong v zákaznickém segmentu na Slovensku, jde o opravdovou raritu. Upřímně společnosti Xella gratuluji a vítám Ytong v „rodině“ celosvětově uznávaných značek Superbrands,“ uvedl Roman Sovják, zástupce Superbrands pro Českou republiku.

YtongZákazníci i partneři oceňovali především jedinečné stavební vlastnosti materiálů Ytong, jako jsou tepelněizolační vlastnosti, snadná manipulace se stavebními prvky, či minimální produkce odpadu a z toho vyplývající šetrnost k životnímu prostředí. Produkty a materiály společnosti Xella mohou být nyní označovány prestižní zlatou pečetí Superbrands, kterou se mohou dekorovat pouze značky, které mají tu nejlepší pověst v daném odvětví. To by mělo napomoci orientovat se spotřebitelům v okamžiku, kdy si vybírají produkt nebo službu.

Reklama