Kvalita, vzdělání a spokojení koncoví zákazníci 
5ad9cf06890aaobrazek.png

Společnost Pharma MKL (Manage the Key of Life) vznikla v roce 2016 s jasnou vizí a náročným cílem: poskytovat vysoce kvalitní služby ve farmaceutické oblasti, přinášet na slovenský a český trh kvalitní výrobky pro zdraví a krásu, zajistit jejich registraci a potřebnou certifikaci podle legislativy dané země a vzdělávat farmaceutické pracovníky tak, aby byl konečný zákazník v lékárně nejen spokojený, ale aby se opravdu mohly vyřešit jeho zdravotní problémy.

Společnost svůj cíl naplňuje, jako první přinesla na zmíněné trhy unikátní přípravky pro zlepšení a udržení zdraví a mladistvého vzhledu - kyselinu hyaluronovou v tekuté formě a stejně tekutý kolagen ve formě peptidů. Jejich největší výhodou je jejich skupenství, užívají se perorálně (vypijí se), což znamená, že se opravdu vstřebají do těla a působí zevnitř směrem ven.

Unikátní produkty

Hyalurmed

5ad9ce1a38b01obrazek.pngČirá kyselina hyaluronová, určená k pití, je klinicky testována a vyráběna ve Francii. Už po týdnu užívání výrazně zlepšuje stav opotřebených kloubů, kromě nich vyživuje i kosti a svaly. Má analgetické a protizánětlivé účinky. Užívání Hyalurmedu se projeví i na zlepšení stavu pokožky, která je hydratovanější a vypnutější. Molekuly kyseliny absorbované v organismu „umí“ vyhledat přesné místo, kde chybí a vyplní ho, čímž mizí i vrásky, skvrny a drobné jizvy. Hyalurmed tedy pomáhá od bolesti opotřebených kloubů, vrací do nich život zevnitř a zvenku je vidět omlazení.

Optimal Collagen

5ad9ce3725e6cobrazek.pngTekutý kolagen ve formě peptidů se také užívá perorálně, díky čemuž se absorbuje do těla až na 99%. Kromě vysoce kvalitních kolagenových peptidů obsahuje také kyselinu hyaluronovou, vitamin C, folát a zinek na podporu tvorby svalové hmoty, podporu zdraví kloubů, pokožky a vlasů. Přispívá k dobře fungujícímu imunitnímu systému a pomáhá při snaze udržet si optimální hmotnost. Opět je to farmaceutický preparát, který slouží jak zdraví, tak kráse.

Aktivní hyaluronové obličejové sérum

5ad9ce9d691c4obrazek.pngSpolečnost Pharma MKL se zaměřuje také na anti-agingové produkty top kvality. Okamžitého liftingu pro obličej se dá dosáhnout i v domácím prostředí používáním aktivního hyaluronového séra na obličej, které kromě kyseliny hyaluronové obsahuje aktivní rostlinné výtažky a výtažky z ovsa, takže pleť nejen dokonale hloubkově zavlaží a vypne, ale také ji zklidní. Pomáhá při akné a růžovce, redukuje vrásky, pigmentové skvrny a eliminuje škody napáchané UV zářením.

Oční krém s kolagenem

5ad9ce8281e0aobrazek.pngDalším top anti-agingovým produktem v portfoliu Pharma MKL je oční krém COLLAGEN EYEREVIVE. Jeho účinky ocení nejen dámy v letech, ale i mladé dívky, protože pomáhá bojovat i proti tmavým kruhům pod očima. Samozřejmě, v první řadě zpomaluje stárnutí buněk, zvyšuje vitalitu jemné pokožky očního okolí a víček a díky obsahu tělu přirozenému peptidu Argierline, který účinně napodobuje působení botoxu, dochází v partiích kolem očí k postupnému snižování svalového napětí, a tím k odstranění vrásek. Ani nové se už tvořit nebudou.

Více informací naleznete ZDE. 
 

Reklama