ShebaSpolečnost Mars, působící v oblasti cukrovinek, jídla a krmiva pro domácí mazlíčky, přichází na český a slovenský trh s prémiovou značkou Sheba. Značka Sheba představuje vysoce kvalitní krmivo pro kočky, které jim zajistí nejen potřebnou výživu, ale také klade důraz na skvělou chuť. Uvedení značky podpoří v obou zemích TV kampaň a PR aktivity. Komunikace je součástí celosvětové kampaně „Podlehni své vášni“, které propůjčila tvář hollywoodská herečka Eva Longoria.

ShebaSpolečnost Mars rozšiřuje své portfolio krmiv pro domácí mazlíčky a pod značkou Sheba představuje vysoce prémiovou kočičí stravu. V současné době se značka vrací v inovované podobě individuálně balených praktických kapsiček ve dvou variantách. Tato značka v jiné formě balení již v minulosti na našem trhu krátce působila.

Kapsičky DELICATO obsahují jemně nakrájené kousky masa v želé a k dostání budou ve třech chutích (s kuřecím masem, krůtím masem nebo s tuňákem). Kapsičky CUISINE ukrývají dušené kousky masa ve šťávě a nabídnou také tři příchutě (losos, hovězí či kuřecí maso). Jedna kapsička v praktickém balení o hmotnosti 85 g obsahuje vysoce kvalitní a vyváženou porci kočičí potravy, současně klade důraz na chuť a požitek kočky z jídla.

Vstup značky Sheba na český a slovenský trh bude podpořen reklamní a PR kampaní. Komunikace je součástí celosvětové kampaně „Následujte svoji vášeň“, jejíž tváří se stala známá herečka a milovnice koček Eva Longoria. Tato herečka se také objeví v reklamním spotu na značku Sheba.

Sheba

Sheba

Na českém a slovenském trhu bude značka Sheba k dostání od června v běžné obchodní síti. Doporučená cena jedné kapsičky (85 g) je 17,90 Kč. Balení 4 kapsiček se bude prodávat za doporučenou cenu 64,90 Kč.

 Sheba 

 

Reklama