Součástí kolekce jsou chladničky InstaView® Door-in-Door®, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, vodní filtr, WashTower ™ a Styler.
5ff6f3b54a279obrazek.png
Schopnost těchto produktů snadno se integrovat do jakéhokoli prostředí zvyšuje rozmanitost luxusních materiálů a moderních barev, které lze vhodně kombinovat a sladit. Sada koncepčních nábytkových spotřebičů LG nabízí mnoho kombinací materiálů a barev, ze kterých je možné vybírat, což zákazníkům umožňuje přizpůsobit každý produkt tak, aby vyhovoval jejich osobnímu vkusu a dekoraci jakékoli místnosti v jejich domě.

Prémiového vzhledu koncepčních nábytkových spotřebičů je dále dosaženo použitím různých povrchových úprav, včetně nerezové oceli, skla, kovu a inovativního materiálu FENIX s pokročilou technologií povrchové úpravy, navrženého italskou společností Arpa Industriale. Neprůhledný, proti otiskům prstů odolný a na dotek příjemný materiál FENIX 1 nabízí vynikající odolnost a nadčasový, ale zřetelně moderní vzhled.
5ff6f3c476c52obrazek.png
Prostřednictvím inovativního zážitku, poskytovaného virtuálním showroomem na veletrhu CES 2021, poskytuje společnost LG návštěvníkům příležitost online si vyzkoušet pozoruhodnou všestrannost této kolekce. Návštěvníci si budou moci navrhnout svůj vysněný interiér a zaplnit jej koncepčními nábytkovými spotřebiči LG v barvách a povrchových úpravách dle vlastního výběru5ff6f3ce30e73obrazek.png
„Nábytkový koncept spotřebičů LG jsou víceúčelové produkty, které poskytují to nejlepší z formy i funkce,“ uvedl Lyu Jae-cheol, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. „Tuto kolekci jsme vyvinuli stylovým sloučením nábytku a vysoce výkonných domácích řešení, abychom pomohli připravit cestu k jednotnějšímu a prostorově integrovanému domovu.“
5ff6f3d8d5814obrazek.png

Navštivte virtuální výstavní stánek LG na veletrhu CES 2021 od 11. ledna a vyzkoušejte si koncepční nábytkové spotřebiče LG ve virtuálním životním prostoru.
5ff6f39374ba6obrazek.png

Reklama