Autosedačka je vybavena ergonomickou rukojetí i integrovanou sluneční stříškou, která vaše miminko ochrání před sluníčkem. iZi Go lze nasadit i na konstrukci vybraných kočárků.

Společnost HTS BeSafe představila nový, lehčí a elegantnější model první dětské autosedačky pro novorozená miminka BeSafe iZi Go

sedačkaZajistit pro své miminko jen to nejlepší chce každá maminka ještě před samotným narozením děťátka. A 100% péče a potřeba komfortu samozřejmě přetrvává i po jeho narození. Ze zájmů, potřeb a zkušeností rodičů vychází i celá firemní strategie norského výrobce dětských autosedaček společnosti HTS BeSafe. Dětské autosedačky značky BeSafe, specialisty na autosedačky s instalací proti směru jízdy až do 4 let věku, jsou symbolem skandinávského bezpečí již řadu let. A právě maximální bezpečnost, excelentní design a inspirace skutečným životem, to jsou základní požadavky, ze kterých BeSafe vycházel při navrhování zcela nového modelu dětské autosedačky iZi Go. BeSafe iZi Go představuje autosedačku kategorie 0 - 13 kg s instalací proti směru jízdy pomocí automobilových bezpečnostních pásů. Na český trh tuto novinku, jako i ostatní produkty značky BeSafe, výhradně dováží a distribuuje společnost Babypoint, s.r.o.

sedačkaPři navrhování nové autosedačky BeSafe iZi Go, určené pro miminka od narození do přibližně jednoho roku věku, byl pro konstruktéry firmy požadavek na bezpečnost dítěte tím nejdůležitějším. „Vývojoví technici se nechali inspirovat i přírodou, konkrétně vajíčkem, které je jednoduché a silné. Cílem nového modelu bylo představit lehkou, ale zároveň robustní autosedačku. A to se firmě HTS BeSafe určitě povedlo, autosedačka je bytelná, pohodlná, lze s ní jednoduše manipulovat a snadno a rychle ji nainstalovat jak do auta, tak na kočárek,“ vysvětluje Zdeněk Háse ze společnosti Babypoint.

Ergonomická rukojeť a speciální polohovatelná sluneční stříška

Elegantní model BeSafe iZi Go ze skupiny 0+ zajistí miminku bezpečí a pohodlí, spokojené užívání však přináší i rodičům. Autosedačka je vybavena ergonomickou rukojetí a integrovanou sluneční stříškou. Speciální stříška s UV filtrem ochrání dítě před silným slunečním zářením, je polohovatelná, proto pokud ji zrovna nepotřebujete, můžete stříšku ukrýt v konstrukci autosedačky. Při používání přináší dítěti pocit ochrany, neboť mu vytváří jeho vlastní oddělený prostor v autosedačce i automobilu. Delší dobu užívání autosedačky a pohodlí pro miminko zajistí hlubší sedák konstrukce i pečlivé vnitřní polstrování.

Rychlá a bezpečná instalace proti směru jízdy

sedačka„Jedním z dalších cílů bylo zajistit, aby se vystresovanému rodiči podařilo dětskou autosedačku nainstalovat rychle a bez problémů i za prudkého lijáku, a to se podařilo,“ doplňuje Zdeněk Háse. Díky jednoduché instalaci pomocí tříbodových bezpečnostních pásů automobilu bylo riziko nesprávného uchycení v podstatě eliminováno. Pro zajištění stability autosedačky v automobilu jde jedna část pásu přes autosedačku a druhá je vedena za autosedačkou, v obou případech skrz vodiče pásů s protiskluzovým povrchem snižujícím tření. Prováděné crash testy ukázaly, že autosedačka poskytuje vynikající ochranu jak při čelním, tak i bočním nárazu. Samozřejmostí a u modelů z kategorie 0 - 13 kg i povinností je instalace proti směru jízdy.

Snadné a bezpečné usazení i připoutání miminka

Mezi další přednosti autosedačky BeSafe iZi Go bezesporu patří výškově nastavitelné pětibodové bezpečnostní pásy s centrálním nastavením či magnetky zapracované do ramenního polstrování pásů. Díky tomuto systému, který pásy udržuje na stranách polstrování, můžete dítě do vajíčka pohodlně usadit a následně připoutat. Autosedačka je certifikovaná dle normy ECE R44/04 a pomocí adaptéru ji lze pohodlně upevnit i na vybrané modely kočárků. Autosedačka je vybavena i pojistkami na spolehlivé upevnění adaptérů. Usne-li vám miláček v autě, nevadí, stačí autosedačku vyndat z auta a připevnit na konstrukci kočárku. Pak jistě oceníte i již zmiňovanou polohovací sluneční stříšku, která miminko ochrání před sluníčkem.

Seznam kočárků schválených dle EN 1888 pro použití s autosedačkou BeSafe iZi Go najdete zde.

Pro další informace o autosedačkách značky BeSafe i ostatních produktech můžete navštívit www.autosedacky-besafe.cz anebo www.babypoint.eu, najdete tam i přehled prodejních míst. Maloobchodní prodejní cena modelu BeSafe iZi Go se pohybuje kolem 3.550 Kč.

Reklama