Společnost AVON Cosmetics představuje AVON VOICES - první celosvětové ONLINE hledání talentů, jehož porotci jsou Fergie, Diane Warren, Natasha Bedingfield, Valeriya a další uznávané celebrity.

V souvislosti s nastávajícím 125. výročím svého založení představuje společnost AVON Cosmetics program Avon Voices - první globální online hledání talentovaných zpěvaček, nadaných skladatelů a skladatelek písní, které bude provázet tento významný milník po dobu celého roku 2011. AVON vyzývá nejen všechny AVON Ladies a AVON Gentlemany, ale i své zákazníky a příznivce z více než 60 zemí světa, aby se zapojili a vyhráli!

avon

Porotci v programu Avon Voices jsou ikony světového hudebního průmyslu: šestinásobná držitelka ocenění Grammy Fergie, legendární skladatelka Diane Warren, zpěvačka a skladatelka Natasha Bedingfield a talentovaná ruská zpěvačka Valeriya. Vyvrcholením programu Avon Voices bude 200 postupujících, kteří absolvují profesionální přípravu a změnu image a nakonec nahrají svůj vlastní videoklip. Cílem Avon Voices je najít 2 největší pěvecké talenty - 1 vítězka bude z řad Avon Ladies a druhá z řad široké veřejnosti. Obě vítězky dostanou jedinečnou příležitost nahrát své vlastní album.

„AVON po dobu 125 let své existence pomáhá ženám plnit jejich sny. Dnes chceme dát jejich snům další rozměr - umožnit jim, aby ukázaly svůj talent celému světu a pověděly svůj příběh prostředníctvím jedinečného programu Avon Voices,“ řekla Andrea Jung, generální ředitelka a předsedkyně představenstva společosti AVON Cosmetics. „AVON tímto oslaví nejen svoji minulost a budoucnost, ale i ženskou krásu, inspiraci a fenomén zvaný hudba.“

Rádi bychom tuto celosvětovou talentovou soutěž http://www.avonvoices.com podpořili prostřednictvím zábavné aplikace Avon song na Facebooku Avon Česká republika, který Vám tímto představujeme. Kromě informací o Avonu, diskusí, fotografií, atd., zde naleznete i záložku Avon song se zábavnou aplikací, díky které se můžete rozezpívat nebo alespoň příjemně pobavit. Stačí kliknout na nové facebookové stránky Avonu Česká republika.

Již v prosinci byla spuštěna oficiální internetová stránka www.avonvoices.com, která už v tuto chvíli umožňuje zaregistrovat se a stát se tak součástí celosvětové komunity Avon Voices. Do projektu Avon Voices se můžete zapojit třemi způsoby:

- ZPÍVEJTE: Ve zpěvu mohou soutěžit pouze ženy. Ze seznamu stanovených skladeb si vyberte skladbu, kterou nazpíváte a svoje video přidejte na internetovou stránku www.avonvoices.com do 13. 2. 2011.
- SLOŽTE PÍSEŇ: Ženy i muži se mohou zúčastnit online hledání talentovaných autorů, kteří složí píseň plnou naděje a optimismu. Nahrané písně přidejte na internetovou stránku www.avonvoices.com v termínu od 20.5. -1.7.2011.
- HLASUJTE: Každý se může stát „vyhledávačem talentů" - stačí vyzvat své známé a přátele, aby se zapojili do Avon Voices. Zároveň po registraci na internetové stránky www.avonvoices.com může hlasovat pro svoje favority. Navštěvujte stránky pravidelně, sledujte nové talenty, diskutujte s přáteli, Avon Ladies i zákazníky o svých favoritech. Funkce hlasování bude spuštěna 22.4. 2011, a proběhne v několika kolech. Hlasování je kombinací online veřejného hlasování a hlasování oficiálních porotců.

 

Ikony světového hudebního byznysu nabídnou svoje odborné znalosti jako porotci
Pro myšlenku Avon Voices se AVONu podařilo nadchnout celou řadu osobností světového hudebního průmyslu. Jsou mezi nimi Fergie, Diane Warren, Natasha Bedingfield a Valeriya. Ruku k dílu však přiloží i Delta Goodrem, zpěvačka, která se pyšní titulem „australská umělkyně desetiletí"; David Pack, zpěvák, hudební skladatel a producent, držitel ocenění Grammy; Sheila E., perkusionistka, taktéž nominovaná na ocenění Grammy a Maia, pěvecká hvězda z Kolumbie.

„Jsem velmi šťastná, že díky hudbě mohu žít svůj sen. Znám mnoho žen, které sní o tom samém - že jednou budou zpívat před velkým publikem. Nyní mají tu možnost," uvedla Fergie. „Avon Voices je jedinečná možnost pro ženy na celém světě ukázat, co v nich je."

Podpořte Avon Foundation for Women stažením písně

Avon Voices není jen o objevovaní nových talentů. Po dobu celého trvání programu bude možné stáhnout si píseň do počítače v digitální formě za symbolickou sumu, z níž výtěžek poputuje na boj proti násilí páchanému na ženách. K dnešnímu dni nasbíral AVON celosvětově více než 30 miliónů amerických dolarů na boj proti domácímu násilí a násilí v rodině, na vzdělávání, prevenci a na programy pomoci obětem násilí.

V této souvislosti bude v lednu 2011 vydán singl s názvem Until U Love U od Diane Warren a Davida Packa, nazpívaný zpěvačkou Valeriyí. Singl bude k možno stáhnout na www.avonvoices.com.

Diane Warren byla též požádána, aby složila slavnostní hymnu na závěr programu Avon Voices, kterou zazpívá 10 finalistek naživo při výročním ceremoniálu Avon Foundation for Women na jaře 2011 v americkém New York City.

Více informací o Avon Voices najdete na oficiální stránce: http://www.avonvoices.com/, nebo na Facebooku a na Twitteru.

O AVONu

AVON je celosvětovou vedoucí společností v oblasti přímého prodeje kosmetiky. AVON prodává svoje výrobky prostřednictvím téměř 5,5 miliónů AVON Ladies a AVON Gentlemen ve více jak 100 zemích světa. Produktové portfolio AVONu zahrnuje značky jako je Anew, Avon Color, Solutions, Planet Spa, Advance Techniques, Naturals a ve spolupráci se světovými módními domy nabízí širokou škálu dámských a pánských vůní. Víc o AVONu najdete na www.avoncosmetics.cz

O Avon Foundation for Women

Avon Foundation for Women (AVON Nadace pro ženy) je největší firemní filantropickou organizací zaměřenou na ženy na světě. Od jejího vzniku v roce 1955 plní závazek zlepšovat životy žen a jejich rodin. Za půlstoletí svého působení se soustředila na boj proti rakovině prsu a boj proti domácímu násilí. V roce 2010 společnost AVON věnovala na pomoc ženám přes 800 milionů amerických dolarů ve více jak 50 zemích světa.

Reklama