Již sedmý ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu odstartuje v poledne v sobotu 16. června 2007 z náměstí Republiky. Půjdete taky???

 

Již sedmý ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu odstartuje v poledne v sobotu 16. června 2007 z náměstí Republiky. Svojí účastí dávají pochodující najevo podporu aktivitám boje proti rakovině prsu, stejně jako ženám, které svůj boj zvládly.

 

V letošním roce se ke šťastné sedmičce přidává další významné jubileum: 10 let Avon boje proti rakovině prsu v České republice. Vstupenkou na pochod je tričko nebo kšiltovka s logem stužky v hodnotě 300 korun, které můžete zakoupit v den pochodu na startu, od konce března u své Avon Lady/Avon Gentlemana a také přes webové stránky www.brantese.cz. Současně se zakoupením symbolu získáte přidělené číslo, se kterým se můžete na základě registrace v cíli Pochodu zúčastnit slosování o hodnotné ceny.

 

Bohatý kulturní program zahájí moderátoři akce Lucie Výborná a Jan Kovařík na náměstí Republiky již v 10 hodin. Vystoupí zde Dara Rolins, Petr Muk, Hanka Kynychová a ABBA World Revival band. O zábavu bude postaráno i během trasy Pochodu. Cestu po nábřeží zpříjemní zábavné vystoupení Krasoplavců a  po Vltavě vyrazí 1. česká ženská posádka Dračích lodí. V cíli se můžeme těšit na Moniku Absolonovou, skupinu Support Lesbiens, Yvonne Sanchez a Band a Terezu Černochovou a Takin´Off.

 

Výtěžek z prodeje bude rozdělen mezi organizace, které se věnují aktivitám boje proti rakovině prsu.

 

V loňském roce se pochodu účastnilo na šest tisíc lidí a v cíli pochodu bylo předáno celkem 5 500 000 Kč z konta Avon proti rakovině prsu. Finanční prostředky na osvětové a preventivní projekty a odborné programy získala například organizace Mamma Help na provoz Avon Linky proti rakovině prsu, Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu nebo Asociace mamodiagnostiků.

 

Více najdete na www.brantese.cz

 

Reklama