Milá redakce,
koníčky mého skoromanžela se na prstech jedné ruky spočítat nedají, ale naštěstí se některé prolínají s mými. Občas by ale jeden vyletěl z kůže. Například když jsem mrzla na louce, abych udělala 550. fotku jeho modelu letadla, se kterým nadšeně už více než 20 minut létal v povětří.

Na druhou stranu, on zase chodí pravidelně na všechny koncerty našeho sboru. Někdy to má i svoje výhody, takový nový foťák k Vánocům a polarizační filtr k svátku - to je následek společné vášně pro fotografování.

Nedávno se začal zajímat o sportovní šerm. Vyptala jsem se kamarádky, co a jak. Prý by to šlo, ale vybavení je poněkud drahé - dá se pořídit za cca 10 000 Kč. Nezbylo mi, než se ušklíbnout, protože to je podstatně méně, než utratil v posledním půl roce za fotovybavení, a to nepočítám letadýlka. 

Zatím svoji nejsme, a tak můžu jen doufat, že, až si pořídíme děti, stanou se jedním z jeho koníčků. Koneckonců modýlky a elektronická hejblátka děti milují.
Takovou zálibu ve vysedávání v hospodě by asi těžko sdílel s potomstvem, ne?
 
Přeju pěkný den
 
Eliza

Děkujeme, Elizo, za příspěvek, fotografování je fajn, škoda, že jste příspěvek poslala bez fotek. 
Mimochodem, budou chtít děti od malička také šermovat? :-).


Došla jsem si pro svačinu, a když jsem se vrátila, e-mailová schránka byla ještě prázdná. Takže, máte někdo nějaký příspěvek? Nebo něco mimo mísu? Třeba:
Přijde Bin Ládin večer domů a ptá se ženy: "Nehledal mě někdo?"

Pošlete článek k tématu Koníčky mého muže s fotografiemi a získáte dáreček.

redakce@zena-in.cz

Reklama