Prozářit šeď zimních bezsněžných dní můžete kouzlem své osobnosti, ale i barvou. Když se sejde obojí, je to ideální kombinace. Barva, kterou mám dnes na mysli, je barvou sebevědomých žen.

Máte ráda tuto smyslnou barvu? Pak máte vyhráno a v žádné společnosti vás nikdo nepřehlédne. Červená prý vyhrává i u mužů a ženu v červeném považují za nejvíc sexy. Možná se vám to bude zdát příliš prvoplánové, ale něco na tom bude. Do červené se přece neoblékne žádná puťka, ale žena,  která se má ráda a ví, co chce.

Čtěte také:

Červené šaty Gábiny Páralové

Vylaďte se do červena

Takové vlastnosti mají i tyto dvě ženy, které jsem vám dnes záměrně vybrala. Topmodelka Kate Moss má na sobě korálově červené šaty z vlastní kolekce, herečka Kate Beckinsale oblékla jednoduché, zato velmi efektní šaty od Donny Karan.

Jak ji nosit?

Červená barva je sama o sobě velmi efektní a zároveň dominantní, takže nepotřebuje žádné další berličky. Hodí se k ní minimalistický střih a jednoduché šperky.

Červená má mnoho odstínů. Můžou se pohybovat od teple zabarvených s nádechem do oranžova přes jemné korálové po sytě červenou.

Odstín barvy zdůrazňuje i materiál a jeho lesk. Matné materiály jako například krepdešín, žoržet nebo šifon pohlcují světlo a působí něžněji. Zato ty lesklé, jako je hedvábný satén, transparentní samet či ušlechtilý dyšez barvu ještě více zdůrazňují.

Ale pozor, jak je známo, lesk přidává kila!

Podívejte se do fotogalerie a vybírejte z 10 modelů

 

Reklama