Všichni víme, že spousta dnešních hraček dětem nic nedává, chvíli si s nimi hrají, pak je hodí do kouta a jsou nenávratně zapomenuty. Také dlouhé vysedávání u počítačů je špatné, až škodlivé. Děti v dnešní konzumní společnosti se současné přemodernizované době přizpůsobily tak, že si neumění a snad ani nechtějí hrát a už ani nepřemýšlejí.

Společenské hry ALEXANDER jsou ale něco jiného. Děti motivují a absolutně je zabaví, rozvíjejí jejich soustředěnost, myšlení a přemýšlení, logiku, uvažování, ale i motoriku rukou! Jsou prostě tím nejlepším, co v současné době přichází pro děti na náš trh. Nabídka je široká a pestrá, jak pro holčičky, tak i pro kluky – výběr je z téměř sedmdesáti druhů her, které jsou pro děti od již 3 let až po dospívající mládež, ale do hry se určitě rádi zapojí i rodiče. Hry ALEXANDER si již našly své spokojené zákazníky v mnoha cizích vyspělých zemích. Do České republiky je od jara 2007 dováží ze zemí EU společnost PEXI s. r. o. a jejich cena se pohybuje cca od 40 do 470 korun.

 

Všechny hry ALEXANDER jsou stejně kouzelné, každého ohromí jejich dokonalost a schopnost zabavit. Ale jejich výběr rodičům zamotá hlavu. Rozhodnout se například pro hru „Móda a modelky“ s více než 330 000 herními kombinacemi nebo pro „Slepou bábu“, „Farmu“, „Bitvu lodí“, pro hlavolamy či některé z mnoha druhů puzzle, včetně „Maxi puzzle“, eventuálně pro úplně jiné hry, které značka ALEXANDER nabízí, dá skutečně zabrat. Kromě svých předností mají hry ALEXANDER ještě něco navíc - většina z nich má praktické balení v kufřících s uchy, takže hry děti snadno uklidí zpět, ale mohou s nimi i cestovat na prázdniny jak po Čechách, tak i k moři.

Nákup těchto her je vhodný ke všem příležitostem, např. ke Dni dětí, za vysvědčení, na prázdniny, ale samozřejmě i k narozeninám či svátku a nebo prostě jen tak – ceny her ALEXANDER jsou tak příznivé, že si je může dovolit každý. A především děti budou mít radost a jejich rodiče, tety nebo dědečkové s babičkami ocení zábavnost her a v klidu si budou moci na zahradě vypít svoji odpolední kávu nebo oblíbený čaj s přáteli, protože jejich svěřenci budou tak zabráni do hry, že jim nepřítomnost dospělých vůbec nebude vadit.

Problém by mohl nastat ve chvíli, kdy dospělí zjistí, o co jde. To by pak mohla vzniknout tahanice mezi nimi a dětmi o to, kdo dříve ukořistí hru, aby se mohl do ní ponořit. V takovém případě máme pro Vás dobrou radu: Zahrajte si spolu s dětmi, určitě společně prožijete nezapomenutelné zážitky a na tyto letní radovánky budete společně vzpomínat ještě v zimě.

 

A ještě něco na závěr: dnešní děti a mladí lidé jsou většinou pohlceni hroznou nemocí zvanou „nuda“. Ptáte se, jak ji vyléčit? Lék je na dosah ruky: Hrajte hry ALEXANDER a nuda je pryč!

 

Vice informací o hrách Alexander a o prodejnich místech najdete: www.pexi.cz