HyperOdvoz zdarma přijede pro věci, které už nepotřebujete, prodá je za tu nejlepší cenu a vy si jen počkáte na peníze. Ušetřený čas můžete věnovat tomu, co vás baví.

odvoz

Hanka je 33letá učitelka na rodičovské dovolené. Když se dozvěděla o službě HyperOdvoz, ihned sedla k počítači a během pár minut měla objednaný svoz všeho, co jí doma už jen zabíralo místo – kočárku, autosedačky, dětské postýlky a také kulmy a žehličky na vlasy. Neměla čas ani chuť to všechno prodávat sama, a tak pro ni byl HyperOdvoz ideálním řešením.

oadvoz1

Řidič dorazil přesně načas. Vše pečlivě zabalil, naložil a odvezl. Pak už jen Hanka občas mrkla do e-mailu, aby věděla, jak to s jejími věcmi vypadá. Většina se prodala do 20 dnů a Hance potom přišlo na účet 7 845 Kč. Vydělala tak bez práce dost na to, aby si s rodinkou užila parádní zimní dovolenou v Krkonoších, a ještě jí něco zbylo.

„Je to tak jednoduché, prostě jsem vyplnila krátký formulář a pak už jsem se nemusela starat vůbec o nic,“ pochvaluje si Hanka. „Rozhodně HyperOdvoz využiju i v budoucnu, až se mi zase nakupí věci, které už neužiju, ale je škoda je vyhodit.“

odvoz2

Máte i vy doma věci, které jsou stále ve skvělém stavu, ale vám už se nehodí? Udělejte to jako Hanka a objednejte si HyperOdvoz prostřednictvím on-line formuláře nebo telefonicky na čísle 296 303 403.

Neplatíte nic předem. Odměna se odečte až po úspěšném prodeji – její výše se odvíjí od prodejní ceny předmětu. Pokud by se vaše zboží prodat nepodařilo, HyperOdvoz ho prodá v aukci od 1 Kč, věnuje charitě nebo zdarma zařídí likvidaci, případně si zboží můžete vyzvednout na skladě.

HyperOdvoz nabízí hned několik velkých výhod. Má vlastní auta a řidiče a díky tomu vám odpadají starosti s balením věcí nebo váhovými a rozměrovými limity. Může se spolehnout na skvělou prodejní platformu v podobě portálu HyperInzerce.cz, který má přibližně 1 100 000 registrovaných uživatelů a přes 3 miliony návštěv za měsíc. Skutečně perfektní servis zaručuje také profesionálně vybudovaná zákaznická podpora, která funguje již několik let.

Inspirujte se našimi tipy a zbytek nechte na nás. Zatím nejúspěšnější prodávající díky HyperOdvozu vydělal celkem 110 000 Kč. Kolik vyděláte vy?

Reklama