S lehátkem Lasco od Babypointu můžete s vaším zlatíčkem v klidu vařit anebo třeba žehlit

Ač by se mohlo zdát, že je-li maminka s dítětem celý den doma na mateřské dovolené, má na vše dost času a péči o miminko i domácnost tak časově i organizačně zvládá zcela bez problému, opak bývá pravdou. Pokud miminko zrovna nehajá v postýlce, vyžaduje v podstatě zbytek dne vaši pozornost, každá máma zároveň, i přestože má řadu dalších povinností, chce mít své dítě neustále na očích a pod dohledem. Lehátko Lasco od českého výrobce Babypoint s nosností do 9 kg je tak ideálním pomocníkem, díky kterému můžete pracovat v kuchyni či ve kterékoli další místnosti bytu, zvládat povinnosti a úkoly spojené s vedením domácnosti a navíc se plnohodnotně věnovat svému miminku. Tříbodové bezpečností pásy, ergonomický a polstrovaný tvar lehátka i soulad s požadavky normy ČSN EN 12790:2009, Výrobky pro péči o dítě - Opěrná lehátka, zaručují 100% bezpečí pro miminko.

kocarek

Lehátko je určeno dětem od narození do přibližně jednoho roku a poslouží vám nejen ve chvílích, kdy vaše děťátko bude v klidu odpočívat anebo si spokojeně hrát, ale i při několikrát za den se opakujícím krmení. Lehátko ve čtyřech barevných provedeních s motivem dráčka je vybaveno řadou užitečných funkcí a doplňků. K zajištění spokojenosti, pohodlí a bezpečí miminka přispívá kromě celkového ergonomického tvaru lehátka také polstrovaný polohovatelný podhlavník, polohovatelná zádová opěrka, tříbodové bezpečnostní pásy, odnímatelná hrazdička s hračkami anebo možnost nastavení kovové konstrukce do polohy houpací či stabilní. Maminky u lehátka Lasco navíc ocení především snímatelný potah s možností ručního praní anebopopruhy pro přenos prázdného lehátka.

Lehátko o rozměrech 76 x 39 cm poskytne dítěti pohodlí jak při odpočinku, kdy si dítko může v klidu a spokojeně pobrukovat a pozorovat maminku, třeba jak vaří anebo žehlí, tak při hraní si s plyšovými hračkami zavěšenými na hrazdičce i s těmi ostatními. Hrazdičku lze z lehátka zcela odejmout. Polstrovaný podhlavník umožňuje díky upevnění na suchý zip postupné polohování tak, jak dítě roste. Polohovat lze také zádovou opěrku, při krmení miminka, ke kterému je lehátko do doby, než dítě začne samo hačat a papat v jídelní židličce, rovněž ideální, tak bezpochyby zvolíte jiný sklon opěrky, než při odpočinku. V lehátku se vaše ratolest bude cítit dobře i díky možnosti nastavení kovové konstrukce do dvou poloh, pevné a houpací. Při volbě houpací polohy stačí, aby se miminko trochu zavrtělo, a lehátko se s ním bude příjemně pohupovat.

Vybírat můžete ze 4 veselých barevných kombinací, zelené, červené, modré a béžové, vždy s motivem zeleného dráčka. Ubryndaný či jinak ušpiněný potah lehátka lze z konstrukce sundat a vyprav v ruce. Lehátko Lasco pořídíte za doporučovanou maloobchodní cenu kolem 980 Kč ve více než 300 smluvních prodejnách a partnerských e-shopech společnosti Babypoint. Přehled smluvních prodejců včetně dalších informací o produktech společnosti naleznete na www.babypoint.eu.

Reklama