Než se miminko narodilo, rozhodla jsem se, že počkám s nákupem kosmetických potřeb pro něho, podívám se a pozeptám v porodnici, co je nejlepší a to pak cestou z porodnice dokoupím. A dobře jsem udělala.

Zatím co moje kamarádky, které to tak neudělaly, pak musely některé věci vyměňovat, protože na ně děti byly alergické nebo nefungovaly jak měly, nakoupila jsem rovnou to osvědčené.

Kromě čistého slunečnicového oleje, rybí mastičky a koupelové lázně Johnson&Johnson, byly ve výsledku mého soukromého průzkumu plenky Huggies Freedom. Z těch jsem skutečně nadšená.
Znovu a znovu se divím, kolik toho dokáží pojmout, aniž by miminko bylo v mokravém nepohodlí. Plenka po ránu váží snad půl kila a moje nemluvňátko se stále usmívá.

Mají jednoduché a přitom velice účinné zapínání, na kterém opakované rozepínání a zapínání při kontrole stavu pleny na miminku nezanechává jedinou stopu opotřebení. Kéž by takto mohl fungovat ten suchý zip na mých kalhotách!
A ještě jedná milá věc na plenkách Huggies je – nožičky obepíná velice jemná, řasená buničina, která spolehlivě jistí únik obsahu z plenky a zároveň, i když ji nenarovnám, miminku nijak neznepříjemňuje pohyb nožiček.

Rozhodně u plenek Huggies Freedom zůstanu. Už mám zjištěno, že až bude moje malinkaté miminko starší a aktivnější, vyměníme naši žlutou řadu za zelenou, určenou aktivnějším batolatům, že vyrábějí i natahovací plenkové kalhotky na noc pro ještě starší děti a dokonce speciální plenky do vody – do plavek i místo plavek.

Kéž by všechny výrobky pro děti mohly být takto spolehlivé. Ale nejsou – ne nadarmo získaly prestižní ocenění Výrobek roku 2003 právě plenky Huggies Freedom.  

Zpracováno a vyzkoušeno spokojenou maminkou Míšou Veselou

Více informací získáte na www.huggiesclub.cz

    
Reklama