Dobrý den, při čtení titulu mě hned napadla situace, kterou jsem zažila před lety s jedním ze svých nadřízených.

Pracuji jako telefonní spojovatelka větší firmy a jsem tedy u telefonu „přivázaná jako pejsek u boudy“. Jednoho dne se moje vnitřnosti vzbouřily a já musela snad každou půlhodinu odbíhat. Když jsem musela asi po čtvrté a seděla na míse, zaslechla jsem bouchání na dveře ústředny a křik šéfa.

Rychle jsem ukončila svojí „činnost“ a běžela na pracoviště. Před dveřmi stál brunátní šéf a začal:“No, ženská, kde se flákáte? Já potřebuji ihned někoho spojit!“

Dovolila jsem říci, že mám poněkud neklidná střeva, a tudíž budu asi dnes víc odbíhat od telefonu. To, co mi na to řekl, mi vyrazilo dech a vytřeštila jsem oči.

Že prý mi nechá donést suchý záchod, abych teda mohla konat „činnost“ střev a současně plnit svoje pracovní povinnosti. Začala jsem se smát a to ho asi vrátilo do reálu.

Beze slova mi vrazil lístek s číslem, které chtěl spojit a celý červený spěchal zpět do své kanceláře.

Zdraví Januše.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


:)) Patrně vyhodnotil, že spojovatelka musí umět spojit všechno! Chudáčci šéfové, oni to tak prostě někdy mají!!!  Taky bych se nezmohla na nic jiného než na smích :-). Krásný den. Míša

Také jste se už někdy srazili s blbcem? Dnešní téma je právě o tom. Každé dvě hodiny vylosuji jeden váš e-mail s příběhem na dnešní téma a autor dostane malý dáreček. Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama