Novou tváří přední značky vlasové kosmetiky 3Weather Taft se stala supermodelka světového formátu Heidi Klum. Taft reprezentuje prvotřídní vlasové přípravky už více než 50 let a po celá desetiletí hraje v péči o vlasy moderních žen vedoucí roli. Vždy dokonale kopíruje nejaktuálnější trendy. Od dozadu sčesaných vlasů emancipovaných žen šedesátých a sedmdesátých let až po moderní styly současnosti. Taft vždy dokonale zpevní váš účes a ochrání vaše vlasy za každého počasí.

 

Tak dlouho se hledaly, až se našly – to je nejpřesnější popis nového spojení značky Taft s Heidi Klum. Jak Taft, tak Heidi Klum reprezentují moderní, úspěšnou a sebevědomou ženu, která umí sama řídit svůj život. V dokonalém souznění krásy, úspěchu a profesionality vyšly Taft a Heidi Klum na společnou cestu za dokonalým účesem.

 

Odnepaměti má účes zvláštní a významný podíl na vyjádření krásy a charakteru ženy. První přípravky vlasové kosmetiky, které se na trhu objevily po 2. světové válce, pomohly ženám uplatnit při tvorbě svých účesů větší fantazii. První Taft lak na vlasy byl na trh uveden v roce 1955 a rychle se stal ztělesněním dokonalého účesu. V šedesátých letech se lak a pěnové tužidlo Taft staly výrobkem dne. Ženám přestával stačit pouze skvěle zpevněný účes. Do popředí se dostávali i další vlastnosti výrobků Taft – ochrana proti vlhkosti za mlhavého nebo deštivého počasí, ochrana proti slunečnímu svitu při bezmračných dnech či pružná fixace pro větrné podvečery. Taft chrání účes za každého počasí. V roce 1971 se z Taftu vyvinula značka Drei Wetter Taft.

Taft respektuje vyvíjející se vzhled a potřeby žen. Zatímco v 60. letech převažovaly ženy  hospodyňky, žena 80. let již cestuje po celém světě jako úspěšná podnikatelka. Značka se tak představuje jako průkopník a propagátor modernějšího pohledu na úlohu ženy ve společnosti.

 

Legendární reklama na Taft

S úspěchem Taftu je neodmyslitelně spjata legendární reklama: „Hamburk 8:30, zase prší. Taft – dokonalá fixace účesu. Zastávka na cestě do Mnichova, docela to fouká. Taft – účes dokonale drží. Let do Říma, sluníčko připaluje. Taft – dokonalá ochrana.“ Řadu let reprezentovala značku Taft Tammy Hopkinsová. Vždy vystoupila z letadla s perfektním účesem a protančila přes obrazovku se slovy: „Účes dokonale drží“.

 

Taft se již dávno stal kultem vlasové kosmetiky. Dnes zahrnuje výrobkové řady určené pro různorodé potřeby a individuální požadavky žen na pevnost a odolnost svých účesů. V roce 2007 je Taft značkou ženy, která umí řídit svůj vlastní život dokáže dokonale spojit svou práci, rodinu a péči o svůj zevnějšek.

 

Přesně tak jako německá topmodelka Heidi Klum. Je atraktivní a sebevědomá a jako matka tří dětí potvrzuje, že lze úspěšně spojit kariéru s rodinou.

 

Život Heidi Klum se odvíjí jako pohádkový příběh. Její kariéru odstartovalo vítězství v soutěži „Model 92“ na začátku 90. let. Po něm následoval strmý vzestup na mezinárodním poli. Po Hamburku, Paříži a Miláně odešla pracovat do Miami a New Yorku. Svými fotografiemi, rolemi ve filmech a úspěchy na přehlídkových molech znovu a znovu udivovala svět módy svou přirozenou krásou a schopností celkové proměny a velmi rychle si získala světovou slávu a popularitu.

 

Jméno Heidi Klum se brzy samo stalo značkou. Její aktivity zahrnují parfémy, návrhy obuvi, tvorba vlastní módní kolekce atd. Uplatnila se i jako televizní moderátorka při moderování losování skupin na Mistrovství světa ve fotbale v roce 2006 a své vlastní televizní show „Budoucí německá topmodelka“. Vloni se navíc na trhu objevila i její první píseň. Nejen v Německu se z ní zkrátka německá módní ikona 21. století a je vzorem mnoha žen.