S končící zimou a začínajícím jarem se mnohonásobně zvyšuje riziko výskytu chřipkových onemocnění. Dlouhou zimou oslabený organismus je potřeba účinně chránit. Ale jak? Výsledky nejnovějších studií potvrzují, že souběžné užívání vitaminu C a zinku je ideální a účinnou kombinací napomáhající boji proti chřipce a nachlazení. Účinky vitaminu C a zinku se vzájemně doplňují a výrazně tak posilují imunitní systém člověka. Vitamín C představuje 80% lidské potřeby vitamínů, ale naše tělo si ho nedokáže samo vytvořit, a proto je odkázáno na potravinové zdroje. V exponovaných obdobích, jako je právě předjaří, doporučují lékaři kromě konzumace čerstvého ovoce a zeleniny také dodávat organismu vitamín C v koncentrované podobě.
Jednou z možností je MegaCéčko od Walmarku, které v každé tabletce obsahuje 600 mg vitamínu C. Vybrat si můžete ze tří příchutí (jahoda, pomeranč, citrón) a dvou velikostí balení (30 a 100 tablet).
Právě teď v období chřipek a nachlazení přichází Walmark s akční nabídkou – když si koupíte jedno velké balení MegaCéčka (100 tablet), dostanete k němu zdarma Zinek (30 tablet). Jedinečná kombinace MegaCéčka se zinkem vám pomůže přemoci začínající nachlazení či chřipku. Dostatečný příjem vitaminu C zvyšuje odolnost proti nachlazení a infekcím především v období stresu, při zvýšených fyzických výkonech, v období chřipkových epidemií a snížené obranyschopnosti organismu. Zinek příznivě ovlivňuje imunitní systém a významně podporuje účinek vitamínu C. Současné užívání vitaminu C a zinku je velmi účinná prevence propuknutí infekčních onemocnění, ať již jsou způsobeny viry nebo bakteriemi.

Více o potravinových doplňcích a dalších produktech Walmark najdete na internetových stránkách www.walmark.cz.