Jakub KočíMilé čtenářky, díky všem za velký zájem o dnešní téma! Byl jsem hodně překvapený množstvím příspěvků a doufám, že jste se se mnou dnes nenudily.

Na začátek vyhlašovací novinky bych chtěl upozornit, že dnes (17. 3.) až do 20.00 hodin můžete soutěžit ve kvízu o luxusní kalhotky!

Dále bych chtěl konstatovat, že mě moc potěšilo, kolik se zapojilo mně docela neznámých čtenářek: Šárka, Mara_k, Balerina, Kateřina... díky za odvahu!

Rozhodnout bylo dnes velice těžké. Stálé přispěvatelky nasadily vysokou laťku: ToraToraTora, Enka1, Stará Blažková, Olga Marie...

No, nebudu to protahovat, rozhodl jsem se sáhnout mezi „novicky“, abych je třeba namotivoval k dalšímu psaní v našich tématech. Z příspěvků nových čtenářek jsem váhal mezi příhodou Mary_k a Baleriny, tak jsem si hodil mincí a vyhrála:

Balerino, gratuluji. Ozvěte se mi prosím na e-mail: jakub.koci@zena-in.cz a napište mi, jaká je vaše konfekční velikost.

Všem ostatním budu držet palce příště, třeba hned zítra, kdy bude Eva Soukupová editovat téma: Pracovní kolektiv. Cena bude neméně lákavá, a to víkendový kurz kreslení.

Takže pište. Pište, třeba to budete právě vy, na koho se usměje příště štěstí!

Howk.

Reklama