Jak slábne zima, odkládáme tmavé, těžké barvy. Světlo a teplo již nemusíme zachytávat do temných pastí. Se sílícím sluncem toužíme stále více po lehčích, světlých barvách, které nás rozzáří. Barvy nejsou ale tak ostré jako v létě. Tlumené světlo se objevuje v jarních kolekcích spodního prádla v buticích Bra Expert.

 Fauve

Luxusní značka Fauve Vás svede na taneční parket. Podlehněte kouzlu momentu a zastavte se v čase. Inspirace prosvíceným šerem, mystikou, rytmem, který ve Vás probouzí oheň... Oblíbený střih „balkonetové“ podprsenky se hodí pro plnější poprsí a vytvoří dokonalé ženské křivky. Barvy café-latte až pudrová jsou velice oblíbené a ženské. Zpracování detailů dokonalé. Všechny podprsenky jsou k dostání ve velikostech košíčků D, DD, E, F, FF, G a obvodech 65–85.

 Fauve

Značka Freya je více živelná, inspirovaná rockovým stylem který válčí s náznakem dívčí něhy. Jarní kolekce jsou svěží a barevné s dávkou patřičné drzosti. Na trh přichází Ashlee - v nové barvě Sorbet v oblíbeném vyztuženém dekoltovém střihu, který zaručeně vykouzlí sexy důlek mezi prsy až do košíčku GG. Pro velké poprsí, až do anglického košíčku H, můžete mít nevyztuženou hravou i ženskou Beau. První jarní kvítí na puntíkovaném retro podkladu je něžná a super pohodlná podprsenka balkonetového střihu Daphne

 Fauve

Možná právě plánujete letní dovolenou. V buticích se s příchodem jara objevují první kolekce plavek, v buticích Bra Expert jako obvykle až do hodně velkých velikostí. Nezapomeňte si k nim pořídit hezký top nebo šaty jako doplněk. Nebudete se cítit nahá, když si půjdete k hezkému zmrzlináři pro osvěžující pochoutku.

 Fauve

Dle doktorů je prý nejlepším lékem na jarní únavu pohyb na čerstvém vzduchu. Mnohé z nás se opět vrací k sportovním aktivitám. Nechte si zlepšit náladu a hrajte o sportovní podprsenku Freya Active, losujeme každý týden až do konce května. Více informací najdete na webu Bra Expert.

 

Bra Expert

Zdroj: Dana Jirásková, Bra Expert
www.braexpert.cz

Reklama