Jaký zážitek si odnesla ze studií čtenářka Enak1 - trapas se spoďáry a Leninem. No, přečtěte si to samy...


Hezký spodní den

Nevím, proč se stydět mluvit o spodním prádle, to tu bývají témata mnohem ožehavější. K otázkám ve včerejší výzvě jen krátce. Nejraději mám spoďárky bavlněné, klasického střihu, případně s náznakem nohavičky. Ty bílé na obrázku se mi líbí moc. Nemusím mít luxusní, nakupuji v lidovkách - mám ráda změnu. Nesnáším tanga, ani se mi moc nelíbí. Na partnerovi se mi líbí klasické trencle, pokud nejsou střihu fotbalových reprezentantů.

Měla být i příhoda, tak vyrukuji s tou, na kterou si určitě vždycky vzpomene některá ze spolužaček na každém srazu z fakulty. Život studentský je veselý, pozdní příchody domů na denním pořádku. A tak rychle kalhoty dolů, sprchu, pyžámko a hají. Ráno se v chvatu oblékám, kalhotky beru samozřejmě čisté a spěchám do učebního procesu. Něco mě šimrá na stehně, nevěnuji tomu pozornost. Po první přednášce jdem na cigárko, cosi mě šimrá u kolene. Podrbu se a už je mi to nějaké divné. Po druhé přednášce musíme přejít do jiné budovy. Šimrá mě u lýtka, prosím holky, aby čekaly a klepu nohou, mám obavy, že vysypu tarantuli nebo čertví co. A tak jsem u Jihočeského muzea, před sochou Lenina a zraky nejen spolužaček, vytřepala z nohavice své spoďáry z předešlého dne. Bylo mi trochu stydno, ale jako jediná jsem měla náhradní - suché.

Enka1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama