Už jste napsala Ježíškovi? A figuruje ve Vašich přáních kosmetický balíček! Proč čekat až na Štědrý den? Vždyť jej můžete získat od nás. Nemusíte být ani hodná. Stačí, když s námi budete dnes soutěžit.


Soutěž začíná hned v první novince, která se bude vztahovat k dnešnímu tématu: Líbání. V té najdete první číslo a pak už se do toho můžete pustit.

Je dovoleno vzít si na pomoc prsty i kalkulačku. Nebojte se, nemáme pro Vás připraveny žádné obtížné matematické operace. Budeme odčítat, sčítat, násobit, dělit, odmocňovat, umocňovat. Každá další novinka Vám prozradí, co máte s výsledným číslem dále provést.

 

Konečný výsledek bude označovat novinku, ve které najdete odkaz na soutěžní otázku.

 

Pravidla? Začínáme číslem 28.

 

V dnešní první novince bude třeba napsáno: "Vydělte dvěma"  z toho vyplývá, že když ve druhé novince bude "Přičtěte šest", bude výsledné číslo 28/2 = 14+6 = 20. V každé nové novince bude další matematický pokyn.

Nakonec dne v poslední novince vypočítáte číslo novinky (myšleno pořadí ve dni),  ve které najdete důmyslně skrytý odkaz na soutěžní stránku se soutěžní otázkou. Když ji správně zodpovíte, dostanete se do slosování o zajímavou cenu.

O co hrajeme?
O kosmetický balíček, který obsahuje šampon Sunsilk pro zplihlé vlasy bez objemu, sprchový gel Lux s mořskými minerály a antiperspirant Rexona. Získá ho jedna z vás náhodně vybraná losem.

Nejrychlejší správnou odpověď oceníme přípravkem Pharmaton Activit - prostředkem působícím proti únavě v hodnotě 230 Kč. To samé získá i 28. v pořadí správných odpovědí.

Tak hodně štěstí a pamatujte, že první číslo je 28.

Soutěž končí v úterý 29. listopadu ráno v 10 hodin. 

 

Neměla jste na škole matematiku ráda? Žádný strach a hurá do soutěže.

 

Reklama