Vybrat dárek pro drahou polovičku na Valentýna není zrovna snadný úkol. Zvlášť pokud jste si dali za cíl ji překvapit a potěšit, což zvládnou opravdu jen mistr. Většinou se povede jen jedno z toho. Jestliže chcete docílit rozzářených očí, určitě se vyhněte obchodům, které mají regály plné červených srdíček, roztomilých plyšáků a podobných nesmyslů.

valentýn

valentýnZatímco obchody na ně sází a na 14. února se každoročně těší, jelikož očekávají vyšší tržby, vy si dobře rozmyslete, za co své peníze utratíte a nepodlehněte bezhlavě srdíčkové mánii. Zbytečnosti by následně jen zabíraly místo ve skříni a v paměti partnera či partnerky by stejně moc dlouho neuvízly.

Svátek zamilovaných se v Česku obecně příliš neprožívá, ale přesto většina lidí chce při této příležitosti udělat aspoň romantické gesto a večer strávit ve společnosti milované osoby. A proč ji tento den neudělat radost a neobdarovat ji něčím speciálním? Jenže v tom je háček. Vy budete shánět něco originálního a naprosto úžasného, ale ona očekává tradici.

Nezapomeňte na květiny

Muž, který dorazí na romantickou schůzku bez květin, se předem odsuzuje k nezdaru. Chcete-li vsadit na klasiku, vězte, že ženy vždy ocení šperky či bižuterii. Řetízky, náhrdelníky, náušnice potěší. Stejně tak si už dámy zvykly na dárky, které jim muži kupují s opravdovým zápalem. Takže krajkové spodní prádlo nejrůznějších barev přijmou s nadhledem a úsměvem.

Rozmazlete se romantickým výletem

valentýnPokud však hledáte dárek, který vaši partnerku nadchne a vyplní její tajný sen o princezně, pozvěte ji na romantické odpoledne ve dvou do Mariánských lázní a Orea Hotelu Palace Zvon. Během odpoledne vás čeká projížďka kočárem centrem lázeňského města, aromatická masáž a výlet zakončíte večeří při svitu svíček.

Pokud se vám zdá odpoledne jako příliš krátký čas, darujte romantický pobyt pro dva. Mnohé z nich mají v ceně kromě ubytování také masáže, koupele nebo romantickou večeři. Nabídka je opravdu široká a na stránkách www.ten-pravy-darek.cz si jistě vyberete.

 

Upevněte vztah

I když k Valentýnu dárky a pozornosti neodmyslitelně patří, tento svátek má historicky jiný úkol. Tím je upevnit vztah. Partneři by si na sebe měli najít čas a užít si ho. Zda tak učiníte na romantické večeři při svíčkách nebo podvečerní procházce, záleží už jen na vás.

Podrobnější informace a konkrétní nabídky pobytů v síti Orea Hotels najdete na www.ten-pravy-darek.cz.


valentýn

Náš tip: Proměňte se v princeznu!

Kdo by si nepřál splnit dětský sen a alespoň na chvilku se proměnit v pohádkovou princeznu, která se projíždí městem v kočáře. Přesně toto přání se vám promění ve skutečnost při romantickém odpoledni ve dvou, které můžete strávit v Mariánských lázních v Orea Hotelu Palace Zvon. Během nezapomenutelného odpoledne vás čeká projížďka kočárem centrem lázeňského města, aromatická masáž a výlet zakončíte večeří při svitu svíček. Zkrátka ideální dárek na Valentýna pro vás a vašeho partnera.

Reklama