gs

Dovolená u moře spojená s opalováním na sluníčku - kdo by si nepřál takhle relaxovat? Pro většinu z nás, unavených po dlouhé zimě, je to asi ideální způsob trávení léta...ale co na to naše vlasy, které jsou právě v letních měsících vystaveny větší zátěži? Pečujeme o jejich zdraví poctivě po celý rok, a během léta si zaslouží zvýšenou ochranu.
Největším nepřítelem krásných vlasů je samo sluníčko - UV záření má negativní vliv na vnitřní i vnější strukturu vlasu. Mořská voda s vysokým obsahem soli, stejně jako voda chlorovaná, je velmi agresivní a oslabuje strukturu vlasového vlákna. Vlasy ztrácí svou hebkost a pružnost, jsou lámavé a mají roztřepené konečky.

Barvené vlasy v létě - jak o ně pečovat?

Jestliže musíme o vlasy přes léto více pečovat, tak o barvených vlasech to platí dvojnásobně. Těm totiž hrozí nejen rychlá ztráta barvy (za kterou jsme si draze zaplatily u kadeřníka), ale i poškození samotného vlasového vlákna. Proto je nutné o barvené vlasy pečovat dlouhodobě - používat přípravky speciálně určené pro vlasy barvené, které zabrání rychlému vymývání barvy a zároveň chrání samotné vlasové vlákno. Tyto přípravky (šampony, kondicionéry, masky atd.) zajišťují krátkodobou mechanickou ochranu vlasů na jejich povrchu. Stačí to ale v péči o naši „korunu krásy"? Můžeme ovlivnit krásu a zdraví svých vlasů ještě více?

Udělat více je jednoduché...

gs..když si uvědomíme, že zdravý a krásný vzhled vlasů pramení hlavně zevnitř. Vlasy jsou tvořeny bílkovinou keratinem, která vzniká ve speciálních buňkách - keratinocytech. Tyto buňky jsou vysoce citlivé na nedostatek nutričních složek, zejména vitaminů a minerálů. Právě nedostatek těchto živin může mít za důsledek zhoršenou kvalitu vlasů.
Zajistit dostatek správných vitaminů a minerálů pro krásné vlasy je nyní ještě jednodušší - pomoci nám můžou přípravky se speciálním složením, doplňky stravy. Optimální dávku všech důležitých vitaminů, minerálů a aminokyselin nabízí v komplexu Keratine Activating FormulaR přípravek GS Eladen. GS Eladen díky svému složení účinně posiluje strukturu vlasů, podporuje jejich obnovu a růst a prodlužuje stálost barvených vlasů. GS Eladen zároveň příznivě působí na kvalitu nehtů a pokožky - zvyšuje odolnost nehtů proti lámavosti a třepení a podporuje elasticitu pokožky.

Ověřte si také účinky GS Eladenu!

Účinnost GS Eladenu potvrzují již léta jeho uživatelky. V roce 2007 se jich 683 zúčastnilo průzkumu, kde samy hodnotily účinky přípravku na kvalitu svých vlasů, pokožky a nehtů. Více než 80% žen potvrdilo zlepšení kvality vlasů, kůže i nehtů již po prvním měsíci užívání. Vlasy vypadaly zdravěji, byly hebké a lesklé, a méně vypadávaly.

Díky optimálnímu složení a letité spokojenosti uživatelek je přípravek GS Eladen jeden z nejžádanějších přípravků v lékárnách.

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči zevnitř a splňte si tak svůj sen o krásných vlasech. Jediné, co zbývá vyřešit - kam na tu dovolenou?

Reklama