Protože se blíží Vánoce a Nový rok, čas dárků, přání a předsevzetí, rozhodla se i Žena-in dát pěti svým čtenářkám dárek – splnit jim jejich sen!

Pište nám proto do diskuze pod tímto článkem do neděle (21. 12. 2008) svá novoroční přání nebo předsevzetí. Vymyslete si cokoli: najít si novou práci, zhubnout patnáct kilo, sbalit nového chlapa, přestavět obývák...Čím šílenější  a bláznivější přání, tím lépe, fantazii se meze nekladou :-) Žena-in vám to pomůže zrealizovat.

Podmínkou je, že do diskuze musíte napsat o tom, co přesně si přejete a jak byste si představovali realizaci svého přání. Tedy kdyby šlo například o hubnutí, tak chceme vědět za jak dlouho chcete shodit kolik kilo, jakou kůru byste si představovala a pod... Pište raději více než méně, z jedné věty nepoznáme, jak dalece myslíte své přání vážně. Krom toho musíte být ochotná vždy jednou týdně psát o svém přání pro náš magazín blog, který bude vycházet až do konce vašeho přání (ale maximálně dva měsíce). Jeden příspěvek do tohoto blogu musí mít opět rozsah nejméně dvou odstavců.

Přání musí být realizovatelné během dvou měsíců, nejpozději do konce března.

Pokud se vybraným soutěžícím podaří jejich přání nebo předsevzetí za naší pomoci skutečně realizovat, máme pro vás připravené cenné dárky (mobilní telefon, kosmetiku, dárkové poukazy ...).

Mnoho inspirace při vymýšlení!

Reklama