Váš přítel by se rád osobně setkal s oblíbenou českou herečkou? Jediné přání, které má vaše babička, je alespoň jednou v životě letět ve vrtulníku? Maminka touží si zatančit s Vlastimilem Harapesem? A vy byste udělala všechno proto, aby se jim toto přání splnilo. Jen nevíte, jak na to. Česká televize vám dá možná šanci. 

 
C
hce to především odvahu a kuráž. Pokud ji máte, přání vašeho blízkého se splní a vy se spolu s ním stanete účinkujícím v nové rodinné show Udělám cokoliv. Ale nebude to zadarmo. Zda se přání stane skutečností, záleží jen na tom, jestli splníte tajný úkol, něco, co nahání hrůzu a může vás uvést do rozpaků.

"Hlavní cíl je pobavit sebe i diváčky. Chceme ukázat, že Česká televize dokáže dělat moderní a svižnou zábavu pro všechny vrstvy diváků a také že reality show může být veskrze pozitivní pořad," vysvětluje hlavní cíl pořadu dramaturg Josef Viewegh.


Formát tohoto pořadu vznikl na BBC a vysílání I´d Do Anything bylo velmi úspěšné. "Na rozdíl od jiných převzatých zábavných pořadů a soutěží (Milionář, SuperStar atp.) je tento formát velmi volný, přebírá se jen základní princip, jinak mají naši tvůrci volnou ruku. Pořad byl vysílán asi ve třiceti zemích s velkým úspěchem," říká Viewegh.

Pořádem bude provázet herec Tomáš Matonoha, se kterým budete mít možnost krok za krokem sledovat etapu, zdali dárce splní svůj úkol kvůli přání svého blízkého.

První díl máte možnost vidět zítra, v sobotu 7. ledna na prvním programu České televize od 20 hodin. Na otázku, o jaké přání v tomto díle půjde, Viewegh pouze odpověděl, že se máme nechat překvapit. Tak dobře...

Šla byste kvůli přání někoho z vašich blízkých do takového pořadu? Jaké je Vaše největší přání, které si nelze koupit za peníze?  
Reklama