Jako malé jsme se nejvíc těšily na Vánoce. A dneska se těšíme, jak uděláme radost zase těm nejmenším. Jak se ale zorientovat v široké nabídce hraček.

Trh je v dnešní době plný hraček a na své si tak přijdou všechny děti každého věku, stačí jen správně vybírat.

Globus

Sháníte něco pro kluky? Pořiďte jim autodráhu či pořádný auťák, každý kluk se totiž chce stát pilotem formule jedna nebo alespoň řidičem traktoru či popelářského vozu. Že máte doma spíš než závodníka malého stavitele? Určitě si vyberete z velkého množství stavebnic, které kluky nejenom baví, ale navíc rozvíjí jejich motoriku a představivost. Nebo můžete ve svých dětech podpořit sportovního ducha a pořídit jim třeba hokejku. Taky můžete zkusit hrací konzoly, díky které si od svých malých čiperů na chvíli odpočinete.

GlobusA co pro holčičky? Dneska nejvíc letí gumičky k zaplétání, ze kterých se vyrábí náramky, náhrdelníky ale i zvířátka. Kreativní hračka, se kterou si holky vyhrají celé dlouhé hodiny. Ale co by se tak ještě té vaší panence mohlo líbit? No přece panenka! Nebo nějaký plyšák. Holky jsou daleko mazlivější než kluci, proto je potěší každá hračka, ke které se budou moci přitulit. A taky jsou od malička veliké parádnice, nálepky na nehty a sada malovátek, to je pro ně to pravé.

Pokud preferujete dárky, které si užijete všichni společně, nadělte svým dětem pod stromeček nějakou společenskou hru. Uvidíte, že díky takovému dárku zažijete se svými ratolestmi spoustu veselých chvilek. Nebo si pořiďte sáňky a vyrazte všichni ven.

Pár tipů, jak potěšit svoje dítka již máte. A abyste nemuseli před Vánoci běhat po všech čertech, než dárky pořídíte, zaskočte třeba do Globusu, kde vám i vašim dětem splní každé přání. A navíc za rozumné ceny!

Globus

Na závěr přijměte pozvání na web www.splnimeprani.cz, který je plný příběhů o splněných přání. Nechte si inspirovat kouzelnými pohádkami z Horní Splněné, kde snová víla plní všechny dětské sny.Globus

Přejeme šťastné a bohaté Vánoce.

Více informací najdete ZDE.

Reklama