přání

Vánoce a Nový rok pomalu klepou na dveře, nastává čas dárků, přání a předsevzetí. Rozhodli jsme se, stejně jako loni, že několika čtenářkám Ženy-in splníme jejich sen!

Pište nám proto do diskuze pod tímto článkem do neděle (20. 12. 2008) svá novoroční přání nebo předsevzetí. Vymyslete si cokoli: najít si novou práci, zhubnout patnáct kilo, sbalit nového chlapa, přestavět obývák... Čím šílenější a bláznivější přání, tím lépe, fantazii se meze nekladou. :-) Žena-in vám to pomůže zrealizovat.

Podmínkou je, že do diskuze musíte napsat o tom, co přesně si přejete a jak byste si představovali realizaci svého přání. Tedy kdyby šlo například o hubnutí, tak chceme vědět, za jak dlouho chcete shodit kolik kilo, jakou kůru byste si představovala a pod... Pište raději více než méně, z jedné věty nepoznáme, jak dalece myslíte své přání vážně. Krom toho musíte být ochotná vždy jednou týdně psát o plnění sého přání pro náš magazín krátký článek, který bude vycházet až do konce vašeho přání. Článek musí mít opět rozsah nejméně dvou odstavců.

Přání by mělo být realizovatelné během prvního čtvrtletí 2010.

Pokud se vybraným soutěžícím podaří jejich přání nebo předsevzetí za naší pomoci skutečně realizovat, máme pro vás připravené cenné dárky (kosmetiku, dárkové poukazy a další dárky...).

Přejeme spoustu nápadů při vymýšlení! Inspirovat se můžete třeba v loňském ročníku...

Reklama