avon lady

Před lety se ocitla v nelehké životní situaci. Byla po rozvodu, měla dvě malé děti a měla se co ohánět, aby je uživila. Dnes je z ní sebevědomá a úspěšná žena, která si vybudovala skvělou kariéru a další úžasné perspektivy má ještě před sebou. Iva Urbanová.

Zůstala jsem sama s dětmi a nutně potřebovala peníze. Jenže ty samy nepřijdou. Přiznám se, že přišly i nelehké chvilky, ale potřeba zajistit děti mne postavila na nohy. Pomocnou ruku hledej na konci svého ramene, říká moudré přísloví a já se podle toho začala řídit. Inzerát Avonu tehdy přišel jako na zavolanou. Sešla jsem se s tehdejší manažerkou mého regionu a nad kávou jsme se domluvily na spolupráci.

Začátky s Avonem byly báječné, moc ráda na tu dobu vzpomínám, i když ze soukromého hlediska to pro mě nebylo právě nejlehčí. Ta práce mě ale tak zaujala, že už po pěti měsících spolupráce jsem mohla skončit ve svém stávajícím zaměstnání a začít naplno rozvíjet svou kariéru u Avonu. Kosmetika mne vždycky zajímala, bohužel jsem však neměla dost peněz, abych si mohla dopřát kvalitní krém či vůni.

A najednou- světe div se- i já jsem používala každý den jiný parfém. Byla to nádhera a přiznám se, že jsem si to opravdu užívala. To mi dodávalo hodně sebevědomí. Navíc jsem mohla konečně uplatnit i své organizační dovednosti: pořádala jsem velké akce, podávala informace svým zákaznicím - zkrátka poskytovala jsem plný servis.

A jak se na můj profesní růst tváří moje rodina? Mí synové jsou opravdu úžasní, podporovali mě a drželi palce a já jim za to moc děkuji, protože je i jejich velkou zásluhou, že jsem jim díky výdělkům u Avonu mohla konečně dopřát to, co bych jinak se svým omezeným rozpočtem nemohla.

V tu chvíli jsem pracovala skutečně na 101 procent. Stala jsem se první nejúspěšnější supervizorkou v ČR a rok na to jsem vyhrála konkurz na pozici oblastní manažerky. Tato zkušenost mi hodně dala a posunula mě o kus dál. Na novoroční konferenci 2009 jsem byla oceněna mezi třemi nejlepšími Senior Executive Unit Leadery v republice. Působila jsem také jako obchodně-kosmetický trenér, což znamená, že jsem školila kosmetičky, jak správně používat kosmetiku od Avonu.

Existuje tedy vůbec ještě něco, čeho bych ráda dosáhla? V současné době chci udržet svůj stávající tým, v němž mám perfektní děvčata, se kterými si rozumíme nejen pracovně, ale i lidsky.

A teď? Avon už pro mne dávno není jen práce, ale především zábava. A taky poslání. Jsem vlastně ohromně šťastná. Obklopují mě dobří lidé, kvalitní kosmetika a spousta přátel. Je krásné, když se vám vyplní váš největší sen.

Reklama