Bezbolestně hubnete, aniž byste musela hnout prstem, a ještě při tom relaxujete. Ne, to není jen krásný sen, ale realita, která má své jméno – Vanquish. Revoluční bezkontaktní přístroj, jehož přednosti znají zatím hlavně v Americe a Velké Británii. Na Klinice GHC Praha ho vyzkoušela i paní Monika (34).

Klinika GHC Praha

„Už roky jsem se odhodlávala, že se sebou něco udělám. Jako věčná dietářka jsem se opakovaně potýkala s jojo efektem, po cvičení jsem cítila víc rozlámané tělo, než úbytek na váze. O přístroji Vanquish jsem se dočetla teprve nedávno. Zaujalo mě, že je doporučen na větší tukové polštářky, o síle 3 cm a více. A tak jsem se je rozhodla zkusit touto metodou zredukovat i ty své, na břiše a bocích,“ svěřuje se nám naše čtenářka.

Jak zázračný přístroj funguje?

Klinika GHC PrahaVanquish pracuje na principu radiofrekvence. Podle MUDr. Niny Koutné z Kliniky GHC Praha jde o nejmodernější metodu modelace problémových partií: „Je účinná, ale přitom k tělu šetrná. Vlivem silného radiofrekvenčního pole působícího bezkontaktně dojde nejen k místnímu zvýšení metabolismu, ale i k řízenému zániku adipocytů (tukových buněk), tyto jsou pak z těla odstraněny imunitním systémem organismu,“ říká lékařka.

Klinika GHC PrahaZa pravdu jí dává i MUDr. Tereza Gabryšová. Vanquish podle ní na britském a americkém trhu postupně vytlačuje méně efektivní ultrazvukovou kavitaci, nepříjemnou kryolipolýzu a namáhavou kontaktní radiofrekvenci. „Radiofrekvenční vlnění působí na tkáň pomocí aplikátoru s cíleným efektem na partie boků a břicha. Aplikátor je přesně nastaven kolem problematické partie a sestra či lékař hlídá intenzitu působení. Poté doporučuji odbornou masáž tříselných uzlin, čímž se uvolní lymfatické cesty pro transport tuku směrem do jater a ledvin. Efektivita zákroku se tak ještě zvyšuje,“ vysvětluje odbornice.

Průběh zákroku očima pacientky

Klinika GHC Praha

„Čekala jsem, že to bude přece jen trochu nepříjemné, když to má fungovat, ale opak byl pravdou! Celých 40 minut jsem jen relaxovala na lehátku. Nebylo třeba s přístrojem hýbat, působil na celou požadovanou oblast naráz. Přitom se mě ale vůbec nedotýkal,“ popisuje paní Monika svůj příjemný zážitek z modelace problematických tělesných partií.

Po skončení zákroku dala navíc na doporučení odborníků a dopřála si ještě lymfodrenáž k uvolnění lymfatických cest. „Paní fyzioterapeutka byla moc příjemná, šlo o takovou třešničku na dortu. Hned poté jsem z kliniky odcházela, a to bez jediného zákazu. Mohla jsem dokonce i sportovat, kdybych tedy chtěla,“ směje se Monika, která si odnášela jediné doporučení. Dodržovat správný pitný režim a jídelníček s dostatečným přísunem zeleniny a bílkovin.

Výsledek byl ohromující

Klinika GHC Praha„Po jednom jediném ošetření jsem v obvodu pasu naměřila o celé tři centimetry méně! A to mi prý nehrozí jojo efekt! Mám neuvěřitelnou radost, ale nové kalhoty si ještě kupovat nepůjdu. Chystám se totiž se svými tukovými zásobami zatočit mnohem více!“ je rozhodnutá paní Monika.

„S paní doktorkou jsem se domluvila na dalších 3 aplikacích. V srpnu se chystám na dovolenou a do té doby bych se ráda zbavila přebytečných faldíků na břiše a bocích,“ dodává s úsměvem naše čtenářka. Odborníci jsou s ní zajedno. I oni doporučují více opakovaní. Ideální frekvence je přitom jednou za týden. A kdo ví, třeba se paní Monika časem rozhodne i pro modelaci stehen. Právě Klinika GHC Praha na ně má jako jediná V ČR speciální nástavec.

Máte i vy zájem o zázračné bezbolestné hubnutí? Využijte letní akci 2+1 aplikace zdarma. Více informací naleznete ZDE.

Reklama