Jolana se vracela z práce domů, obtěžkána několika nákupními taškami, a usilovně přemýšlela, co uvaří manželovi k večeři. V davu by vás neupoutala. Delší hnědé vlasy jí lemovaly oválný pihovatý obličej a na nose seděly brýle. Měla normální postavu, tak akorát, říkával jí Milan, když ji ještě měl rád. Teď jí bylo dvacet osm, byla osm let vdaná, ale žádné děti neměli a on si našel milenku! Oči se jí zalily slzami. Vešla smutně do vchodových dveří jejich paneláku a vyšla po schodech k výtahu. Najednou se dveře výtahu otevřely a soused jí galantně pomohl s taškami. Jolana si ihned nemohla vybavit jeho jméno. Přistěhoval se teprve nedávno... Petr... ne... Pavel! Byl to hezký mladý muž, odhadovala ho na dvacet pět, prý student. Měl černé vlasy, uhrančivé černé oči a štíhlou postavu.

„Bože, jak já už se dlouho nemilovala!“ pomyslela si v duchu a představila si Pavla nahého, jak ji objímá. Ihned se zastyděla za svoje myšlenky a trochu zčervenala. Odvrátila se od Pavla, aby neviděl její rozpaky. Ten zatím zmáčkl tlačítko výtahu a usmál se na ni, ale už na něj nekoukala. Najednou ji prudce chytil a přimáčkl jí něco na obličej.

„On mě snad chce zabít!“ stačila si jen pomyslit a pak se propadla do temnoty. 
 

Zmateně se začala probírat. Pořád ale neviděla. Pak si uvědomila, že má něčím jemným převázané oči. Zkusila sebou trhnout a volat o pomoc, ale měla svázané i ruce a ústa. Seděla na něčem měkkém a vzduch byl cítit vanilkou a růžemi. Nic nechápala, ale nemohla nic dělat, tak napjatě vyčkávala, všechny nervy v těle napnuté.

„Vítej,“ poznala Pavlův hlas. „Nemusíš se ničeho bát, nic zlého ti neudělám,“ řekl a pohladil ji po vlasech. Přes všechen strach se jí to pohlazení líbilo. 
 

„Už dlouho se mi o tobě zdají krásné sny. Vlastně o nás dvou. Chceš je vyprávět?“ zeptal se a ona cítila jeho blízkost. Už se nebála a čekala, co bude dál. Sotva znatelně kývla hlavou na souhlas.

„Raději ti je předvedu, nejsem moc dobrý vypravěč...“ řekl a pohladil ji něžně po celé délce ruky. Přála si, aby ji hladil dál, ale zároveň věděla, že je vdaná, takže by tohle v žádném případě…
 

Její myšlenky rychle zaplašil Pavel, protože ji začal jemně líbat na šíji. Začalo ji příjemně mrazit po celém těle a naklonila trošku hlavu, aby mohl pokračovat. Dál ji líbal, zasypával jí polibky šíji, tváře i celý obličej. Potom se mírně odtáhl a pohladil ji po tváři a sjel rukou na její ňadra a pokračoval přes bříško až k bokům. Jolanou projela vlna touhy. Strašně po něm zatoužila. A on věděl, že už je jeho. Sundal jí šátek z úst a ona si automaticky navlhčila rty, když tu ji náhle Pavel políbil. Nejdřív jemně, poté se začali vášnivě líbat. Cítila jeho vzrušení a on cítil její. Potom jí sundal šátek z očí. Konečně si ho mohla prohlédnout! Měl na sobě jen džíny, byl bosý a neměl tričko, takže mohla obdivovat jeho štíhlé a opálené tělo. Nic neříkali. Seděli vedle sebe na velké posteli a očima se do sebe vpíjeli. Chtěla ho, natáhla ruku, aby ho pohladila, ale úplně zapomněla, že má stále ještě přivázané ruce. Usmál se na ni: „Věř mi, takhle se ti to bude líbit víc.“
 

Položil ji na postel a začal ji znovu líbat, potom jí stáhl tričko a kalhoty. Věděla, že není dokonalá. Že by měla být štíhlejší, mít pevnější tělo... On se na ni však obdivně koukal.

„Jsi tak nádherná,“ zašeptal a začal ji líbat na ňadrech a přitom jí sundával podprsenku. Jemně jí jazykem kroužil kolem bradavek, až se propínala slastí. Potom sjel jazykem až na bříško a políbil jí přes kalhotky klín. Byla už úplně vlhká a chtěla už jen jedno, aby byl okamžitě v ní.
 

Pavel si to však vychutnával. Ještě jednou ji políbil na klín a začal se znova věnovat jejím ňadrům, jemně je sál a masíroval rukama a Jolana šílela rozkoší. Pak si sundal džíny a nalehl na ni jen v trenkách a začal se o ni něžně třít. Jolanu to dohánělo k šílenství, už ho chtěla mít v sobě... Tohle Pavla ohromně vzrušovalo a penis mu stál jako kopí, úplně tvrdý a připravený k akci. Ale tohle jí přece nemohl udělat. Jemně jí stáhl kalhotky a začal jí líbat vnitřní strany stehen. Jolana začala tlumeně vzdychat. Jazykem jí olizoval broskvičku, ale schválně se vyhýbal jejímu poštěváčku. Tahle role „oběti“ se jí neskutečně líbila a slastí už nemohla ani dýchat. Cítila jeho jazyk ve svém klíně a narůstalo v ní vzrušení, vzdychala stále hlasitěji a když jí začal olizovat poštěváček, prohnula se v zádech a zakřičela rozkoší. Okamžitě se udělala... Její tělo sebou začalo škubat a tělem jí projížděly poslední záchvěvy orgasmu. Zaklonila hlavu a vydechla. Pavel se zatím zbavil posledního kousku oblečení.

Neuvěřitelně ho vzrušovala a přitahovala, moc ji chtěl a taky si ji hodlal hned vzít. Znovu na ni nalehl a začal ji líbat a ona mu ty polibky žádostivě vracela a celá se mu nabízela. Lehce do ní vklouznul a Jolanou znovu projela vlna rozkoše. Pavel se však nehýbal a užíval si tenhle pocit. Potom se začal pomalu pohybovat. Něžně se milovali, Pavel ji přitom celou dobu líbal a oba vzdychali rozkoší. Pak začal zrychlovat a Jolana cítila, že se jí také blíží orgasmus, a začala proti němu divoce přirážet boky. Pokračovali v tomhle zběsilém tempu, dokud Jolana nekřičela slastí. Prožívala další orgasmus. Pavel cítil, jak se její úžasná broskvička stahuje okolo jeho penisu a okamžitě se udělal s ní. Objal ji a leželi v objetí, dokud z nich nevyprchalo vzrušení. Teď jí teprve odvázal ruce a ona ho také objala. Oba zpocení a nádherně unavení, on byl stále v ní. Pořád mlčeli, nemuseli nic říkat.

„Na co myslíš, miláčku?“ zeptal se potom Pavel.

Usmála se na něj, ale neodpověděla. Začala ho líbat a hladit a on jí to rád opětoval. Vychutnávala si jeho krásné doteky i polibky stejně jako on. A na co myslela? Že se dá ještě ten den rozvést.