Už jste se na stránkách magazínu dozvěděli, že máme novou externí redaktorku, že Ivana hubne a Gaaba se učí anglicky, že jedna z vás půjde na tetování, že chystáme megapárty... to všechno byla vaše novoroční přání.

Dnes tu máme další dvě...

5. splněné přání: Chci fotky od profíka

Čtenářka Kadla si přála nějaké pěkné stylizované fotky od známého fotografa. Jak sama napsala: „Než mě mladistvý vzhled opustí docela.“

Koho jsme pro Kadlu vybrali?

tarot

Kadlu vyfotí fotograf Michal Protivanský, fotograf, který má dlouholeté zkušenosti s focením pro různá tištěná média. Nejprve uvedeme rozhovor s Kadlou, ukážeme vám nějaké její starší fotky, přineseme reportáž z focení samotného a samozřejmě nepřijdete ani o výsledek, tedy fotky Michala Protivanského.

6. splněné přání: Tarot

Čtenářka Bufalo si přála umět vykládat tarotové karty. Protože v redakci máme na čarování a vykládání odbornici Míšu Kudláčkovou, splnit tohle přání není žádný problém.

Jak bude kurz probíhat?

tarot

 

Celé přání bude v režii Míši Kudláčkové. V několika reportážích se dozvíte, jak Míšina výuka probíhá z pohledu čtenářky Bufalo, a Míša na oplátku posoudí, jak Bufalo její tarotové vykládání jde. Po dokonalém Míšině proškolení bude Bufalo vhozena do vody - vyloží karty jedné čtenářce!

Milé vítězky splněných přání, pokud jsme se s vámi ještě nespojili, brzy tak učiníme!

Kam dál?

Reklama