Máte doma holčičku do 10 let, která si ráda hraje s panenkou Barbie? Pak by vás určitě mohla zajímat super soutěž, která je s Barbie neodlučitelně spjatá! Je to soutěžní akce „STAŇ SE MISS BARBIE 2004 a VYHRAJ DEN SPLNĚNÝCH SNŮ!“

 

Společnost GLOBAL EXPRESS, a. s. - výhradní distributor výrobků značky Mattel v České republice pořádá ve dnech 1. května - 28. června 2004 soutěž s názvem "Miss Barbie 2004".

 


Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: 

a)      Miss Barbie (dívky ve věku 4-6 let).

b)      Miss My Scene (dívky ve věku 7-10 let).

 

Vítězky Miss Barbie & Miss My Scene získají společně se svými maminkami Den splněných snů v hodnotě 10 000,- Kč a budou prezentovat značku Barbie po dobu svého kralování = celý rok!

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE MISS BARBIE 2004

 

Kde a jak se bude soutěžit?

Pro účely soutěže bude Česká republika rozdělena do tří regionů. Soutěž má dvě kola - semifinálové regionální kolo a finálové národní kolo. V rámci semifinále budou v každém regionu vybrány celkem tři vítězky v každé vyhlášené kategorii, tedy celkem devět vítězek pro každou kategorii, které se následně zúčastní finále soutěže.

 

Data a místa konání:

 

- Semifinále:

Brno - 22. 5. - Hypermarket Tesco

Plzeň - 29. 5. -  Hypermarket Tesco

Praha - 5. 6. - Hypermarket Tesco - Letňany

 

Finále

Praha -  26. 6. - Hypermarket Tesco - Letňany

 

 

Jak podat přihlášku do soutěže?

Přihlašuje se ve dnech 1. května-19. května 2004 prostřednictvím speciální internetové stránky www.globalex.cz/missbarbie, případně e-mailem na adrese: missbarbie@globalex.cz, nebo pomocí vyplněné přihlášky, která je součástí letáků Miss Barbie 2004. Seženete ji ve všech Hypermarketech Tesco v Praze, Brně a Plzni. Stačí ji vyplnit a odevzdat v info centru příslušeného Hypermarketu.

 

Podmínky přihlášení

Vyplnění přihlášky, krátkého dotazníku a přiložení fotografie soutěžící. Soutěžit bude pouze prvních 50 přihlášených z každého regionu!

 

Důležité upozornění: Některé maminky si myslí, že když jejich dcera nevypadá jako Barbie, tak nemůže soutěžit. Naopak. Přihlásit se mohou všechny holčičky, které jsou samy sebou. Mají krátké nebo dlouhé vlásky, tmavé, světlé nebo jsou zrzky. V soutěži se nehledá další "Barbie", ale sympatická holčička, která zaujme svým přirozeným šarmem.

 

Vše o soutěži a úplné znění pravidel Miss Barbie najdete na internetových stránkách www.globalex.cz/missbarbie
Reklama