65019feb9c09cblobid0.jpg
Foto: Profimedia

V New Yorku byly předány ceny v rámci eventu MTV Video Music Awards. Na červeném koberci se to opět hemžilo celebritami, které se předháněly v tom, kdo upoutá nejvíc pozornosti. Americké herečce a zpěvačce Tinashe se to povedlo celkem s jistotou.

Tinashe Jorgenson Kachingwe stačily v podstatě jen dva kusy oblečení, pokud se tomu tak dá říkat. Jedním byla titěrná tanga, která na první pohled ani nebyla vidět a pokud byste to nevěděli, možná byste si mysleli, že žádná nemá, a druhým průsvitná síťovina, která pokrývala celé její tělo, ale pro jistotu odkrývala úplně vše. Aby nevypadala doslova jako z filmu pro dospělé, zakryla si bradavky a intimní partie páskou. Nevíme, jestli to vylepšila, ale bizarní to rozhodně je a strhnout na sebe pozornost se jí také povedlo. Na nohy obula lesklé černé podpatky s nebezpečně vysokou platformou.

Možná je to nevkusné a nevhodné, ale vyrazit takto na tak významnou akci vyžaduje poměrně velkou odvahu a kuráž, takže sebevědomí jí určitě nechybí. Za to palec nahoru.

Unknown.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Dailymail, Profimedia, Instagram, highsnobiety

Reklama