Stačí vyložit si pár slov po svém a nedorozumění je na světě. Komu se to někdy nestalo? Takové omyly se pak postarají o tragikomické situace. Linda (29) má jednu takovou za sebou. Ale ona na ní vydělala...  

prostitutkaTen večer měla rande naslepo. Kolegyně z práce jí domluvila schůzku se známým známého, jak už to bývá. Už dlouho byla bez přítele, a tak se vynasnažila, aby jí to opravdu slušelo. „Jenže v tom baru jsem evidentně trčela zbytečně, on se ani neukázal. Po hodině čekání už nebylo pochyb a já mávla na číšníka, že budu platit. Jenže najednou se vedle mě objevil. Ne, nebylo to moje „rande“. Zdravil mě ten nejkrásnější chlap, jakého jsem kdy viděla. Teď trochu přeháním, ale byl vážně dokonalý,“ líčí Linda nečekané setkání. S Italem, jak se vzápětí dověděla. Najednou už se jí domů ani trochu nechtělo.

„Pietro byl vážně zábavný. Tedy alespoň z toho, co jsme si lámanou angličtinou zvládli říct. Pozval mě na pár drinků a pak k sobě na hotel. Chvíli jsem váhala, sex na jednu noc není můj šálek čaje, ale fakt se mi moc líbil. Zábrany padly a já s ním nasedla do taxíku. Celou cestu jsme se líbali a následná noc za to ustoupení z morálních zásad skutečně stála,“ popisuje. Jenže překvapení ji čekalo i ráno.

Když se oblékali, její společník vytáhl peněženku a podával Lindě slušný finanční obnos. „V tom šoku, že si mě spletl se šlapkou, jsem na něj vykulila oči, ale on tomu ještě nasadil korunu. Zeptal se, zda je to málo. Nejdřív jsem měla chuť vlepit mu facku, ale ozval i „druhý hlas“. Proč si ty peníze nevzít, když už toho člověka stejně nikdy neuvidím? Tak jsem prostě jen řekla, že to stačí, a bankovky strčila do kabelky,“ přiznává s tím, že se rozloučila, jak nejrychleji to šlo. A přes recepci doslova proběhla.

„Doma se dostavila morální kocovina a výčitky. I když jsem si to v sobě časem přebrala a logicky vysvětlila, dodnes se s tím nikomu nechlubím. Ale nová kabelka mi Pietra vždycky připomene…“ dodává se smíchem.

 

Čtěte také:

Reklama