„A noci jsou zde chladné? To abych si vzal teplé prádlo...“ zachmuřil čelo a pohlédl někam do dálky... miluji „Limonádníka“ a jeho hlášky. Že se to jaksi nehodí do tématu? Proč ne, za chvíli budou opravdu noci chladné, včera jsem slyšela, že zima na sebe nenechá dlouho čekat, že tu bude co nevidět, protože husy už táhnou…

Ale než přijde, zůstaňme ještě chvíli u letního spaní. V čem usínáte za horkých letních nocí vy? Nejraději nahá? Přikrytá jen prostěradlem?

Tak to jsem zažila v Chorvatsku, kdy ani v noci neklesla teplota pod osmadvacet a nedalo se dýchat, ale není mi to dvakrát příjemné. Musím mít alespoň minimální vrstvičku, jinak se necítím bezpečně. Já vím, někomu se to může zdát trochu směšné, ale nemohu si pomoct, připadám si zranitelná, jako stažená z kůže, a to mi ruší spánek.
Ono to sice vypadá úžasně romanticky, když spíte na posteli rozložená jako akt z Modiglianniho obrazu, ale to je pro mě jen na efekt. Já prostě musím mít letní pyžamo, jinak neusnu. Nejraději něco podobného, co vidíte na obrázcích. Volné kalhotky a košilku na ramínka. To je také docela romantické, ne?

A co třeba bílá batistová košilka se štykováním, jaké nosily naše prababičky? Jen si představte, jak náramně vynikne na vašem opáleném těle.

Mým dcerám se třeba líbí sportovní varianty s boxerkami. To je zase ohromně sexy.

No jo, já uznávám, že na takových postavičkách vypadá sexy snad i pytel od brambor.

Tak se nad to povznesme a dejme řeč o našich nočních, letních úborech.

V čem spíte v létě?
Mrkněte na naši anketku.
Tipuji, že většina bude volit spánek v rouše Evině.
Nebo ne?