SPIRIT ANTONIO BANDERAS, VŮNĚ PRO ŽENY

 

V roce 1982 debutoval Antonio Banderas v Almodóvarově filmu „Labyrint vášní“. Byl to odrazový můstek, díky němuž se Banderas proslavil nejen ve Španělsku, ale který ho vynesl až do výšin hollywoodského filmového světa. Díky své fyzické přitažlivosti a energické, vášnivé povaze získal brzy image latinskoamerického milovníka.

 

Ve 47 letech jeho kariéra úspěšně pokračuje. Nejenže hrál v 59 filmech, ale několik snímků také režíroval a produkoval, a dokonce byl obsazen do muzikálu na Broadwayi. To vše ukázalo Banderase jako neobyčejně talentovanou osobnost, která  vyzařuje sexappeal a vřelost, kdekoliv se objeví.

 

Vášeň a nezastavitelná latinskoamerická energie Antonia Banderase jsou hlavní složkou Spirit, teplé a provokativní vůně odrážející spontánnost a svůdnost španělského herce. 

 

 

SPIRIT ANTONIO BANDERAS, VŮNĚ PRO ŽENY

 

 

Ženská stránka latinskoamerické kultury

 

Vůně Spirit Antonio Banderas, která je k dostání ve více než 40 zemích světa, ukazuje, že latinskoamerická energie není pouze mužskou záležitostí. Dámská verze oslní nás všechny. Je to odraz latinskoamerického temperamentu, romantické smyslnosti a nezkrotné ženy, která již svou přítomností vzbuzuje neuvěřitelnou vášeň.

 

Spirit Antonio Banderas pro ženy je vůně vášnivých prvků. Je to perfektní kombinace svěžích vrchních tónů, symbolizujících latinskoamerickou přirozenost a spontánnost, a základních nót ze dřeva a koření, které vyjadřují teplo a vášeň latinskoamerické povahy.

 

Spirit je moderní vůně se silným aroma, obsahující ingredience jako švestka a červené ovoce, jež jí dodávají její nezaměnitelnou sladkou vášeň - nezbytnou složku vůně jako je Spirit Antonio Banderas pro ženy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPIRIT ANTONIO BANDERAS, VŮNĚ PRO ŽENY

 

 

 

Hlava: lístky pomerančovníku, švestka, ovoce

 

Srdce: frézie, bílý iris, pivoňka

 

Báze: santálové dřevo, kadidlo

 

Tato teplá, ženská a smyslná vůně evokuje latinskoamerickou romantiku a je plná vášně a užívání si života naplno. Je to vůně, která vás svádí užít si noc, letní horko a krásy každého dne.

 

 

 

SPIRIT ANTONIO BANDERAS, VŮNĚ PRO ŽENY

 

 

 

Spirit Antonio Banderas pro ženy: design

 

Design něžných křivek a růžového odstínu jemně vybroušeného skla nás přenese do smyslnosti tropů, mezi kapky vody, které sklouzávají z bujného listí po náhlé bouřce, zatímco oblé obrysy vyburcují naše smysly k pohotovosti. Jemný, vášnivý, latinskoamerický vzhled flakónu se skvěle hodí ke svému pánskému protějšku, vyhotovenému v tmavším, mnohem intenzivnějším odstínu červené.

 

Flakon vůně Spirit Antonio Banderas pro ženy se směrem ke svému vrcholu zužuje. Svůj útlý tvar podtrhuje lesklým stříbrným uzávěrem, který dodává celému flakonu eleganci a sofistikovanost.

 

Balení kopíruje barvy flakonu, připomínajíce nám latinskoamerické večerní párty. Růžová a červená barva se prolínají a přecházejí v jemných liniích jedna v druhou. Odstín červené, nezbytný symbol latinskoamerické vášně, se pomalu mění v odstín fuchsie, reprezentující smyslnost a romantičnost temperamentních latinskoamerických žen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPIRIT ANTONIO BANDERAS, VŮNĚ PRO ŽENY

 

 

 

Stříbrný pruh, který se vine podél krabičky, dodává celému balení vůně Spirit Antonio Banderas pro ženy něžnou krásu, eleganci a latinskoamerický půvab související s celým duchem této vůně.

 

 

Doporučené maloobchodní ceny:

Toaletní voda 30 ml                                390 Kč / 490 Sk

Toaletní voda 50 ml                               490 Kč / 590 Sk

Parfémovaný deodorant 75ml                 279 Kč / 329 Sk

 

Vůni SPIRIT ANTONIO BANDERAS najdete na stránkách www.coty.cz