Spinning -  česky "protáčení" je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti. Na lekci se vedle sebe můžou sejít čtyřicetiletá dáma toužící upravit figuru, pětadvacetiletý trénovaný atlet lpící na kondici, pětašedesátiletý pán bojující proti pokročilým civilizačním chorobám a třeba třicetiletý manažér, který zlepší svoji psychickou odolnost.

 

Nejdůležitější na spiningu: nabízí celkové procvičení těla, tedy takové, které Vás posiluje fyzicky i psychicky, bez přetěžování kloubů, s přihlédnutím k možnostem jednotlivce a využitím psychické podpory skupiny.

 

SPINNING - je největší fenomén aerobního cvičení poslední doby! Během jízdy (cca 50 min) tělo pracuje v širokém pásmu aerobní zátěže od nízkých do vysokých intenzit. Tím bude pozitivně působit na srdečně-cévní aparát a přispějete k výraznému zvýšení Vaší kondice. SPINNING… přispívá ke zvyšování fyzické kondice …velmi účinně bojuje s nadváhou ...nepřetěžuje klouby a šlachy …je vhodný pro všechny věkové i váhové kategorie …cvičení za každého počasí po celý rok …
Oblíbeným cílem při návštěvě spinningu se tedy stává jako pravidlo kondička a celkový vzhled. Lidé touží být ještě krásnější, zdatnější a úspěšnější ve všem. A právě spinning se stává tím prostředkem, který pomůže začít tyto změny v životě udělat. Zeptejte se někoho z vašeho okolí (možná už někdo propadl této droze :-)), proč chodí na spinning. Odpověď zní, že je to baví, inspiruje, nabíjí energií, dává pocit sebevědomí a zdatnosti, pomáhá překonávat životní překážky a únavu, dává pocit zdraví a euforii, nové přátele a novou úroveň života.

 

Pokud pracujete v centru Prahy a máte chuť zajít si na spinning, máme pro vás tip - SUMMIT - elite spinning club  v Myslíkově ulici. Cvičení je zde opravdu na špičkové úrovni, hodiny cvičení jsou opravdu rozmanité, od ranních přes hodiny místo oběda a odpoledne a večer.

TIP redakce: Chodíme sem přes oběd, je to příjemné a nezabere to čas na práci :-). Prostředí i lektorky můžeme doporučit.

 

Kontakt: SUMMIT
elite spinning club  Myslikova 28
Praha 2
tel.: 224 919 188
tel.: 604 964 805

www.spinclub.cz

Reklama